Починайте готуватися до наступного, – наголосив мер Починайте готуватися до наступного, – наголосив мер

Переможці отримали путівки, Ігор Матвійчук – торт

Протягом двох днів минулого тижня у ПК «Юність» вирували неабиякі емоції. То калуські школярі так активно вболівали за свої команди. Саме в ці два дні, 22 і 23 березня, проходив фінал шкільного чемпіонату КВН, який після чотирирічної перерви відродили в Калуші за підтримки міського голови Ігоря Матвійчука.

Цього року вперше відбулися «срібний» і «золотий» фінали чемпіонату. Тобто у них взяли участь не тільки переможці півфіналу, а всі команди, які брали участь у КВН. У «срібному» змагалися шкільні команди, які в попередньому етапі посіли місця з шостого до десятого. У «золотому» – з першого по п’яте.

І голова журі Ігор Матвійчук, і члени журі відзначили ріст юних калуських кавеенівців у бік якісних жартів.

– Вчорашній і сьогоднішній фінали засвідчили, що в Калуші має жити КВН. Починайте готуватися до наступного, – наголосив мер, звертаючись до учасників цьогорічного чемпіонату.

У «срібному» його етапі між собою змагалися команда «По-перше» (ЗОШ №1), «Більше ніж» (СШ №2 з поглибленим вивченням англійської мови), «5 квартал» (ЗОШ №5), «Гламур» (ЗОШ №6) і «Не суть» (ЗОШ №7). Переможцем «срібного» фіналу стала команда другої школи і в нагороду, крім срібного кубка, має дводенну поїздку в Умань. Команда «По-перше» за здобуте друге місце отримала сертифікат на багаторазове відвідування спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія». Третє місце посіла команда «Не суть». Нагороджена одноразовим віп-квитком у «Акваторію». Учасникам команд «5 квартал»етверте місце) та «Гламур» (п’яте місце) вручили квитки в кінотеатр «Час кіно», що працює в ПК «Мінерал».

У «золотому» фіналі шкільного чемпіонату КВН взяли участь команда ЗОШ №3 «Три крапки», ЗОШ №4 «Четвертак», ЗОШ №9 «Хотіньський квартал», НВК №10-ліцей «В десятку» та Калуської гімназії «Гі-га-гу». Перемогу здобула команда школи-ліцею №10 «В десятку». Її учасники нагороджені золотим кубком і відпочинком на морі в Болгарії. Як повідомила заступник міського голови Любов Максимович, поїздка для переможців планується на середину червня.

На другому місці – команда «Четвертак» із четвертої школи. «Бронзу» в «золотому» фіналі здобула команда Калуської гімназії «Гі-га-гу». Обидві отримали в нагороду дводенну екскурсійну поїздку до Кам’янця-Подільського. А також – віп-квиток в «Акваторію». Володарі четвертого (команда «Три крапки») та п’ятого («Хотіньський квартал») місць мають можливість відвідати кінозал «Час кіно» і поїдуть на екскурсію до Львова.

Ще до оголошення результатів учасники шкільного КВН вручили міському голові Ігореві Матвійчуку торт. На ньому – символіка калуського клубу КВН та логотипи усіх шкільних команд.

Символічний величезний торт калуські кавеенівці приготували своїм кураторам. На ньому зафіксували найбільш вживані під час репетицій цитати кожного із них.

Приємним сюрпризом для всіх команд стало повідомлення міського голови Ігоря Матвійчука про їхню поїздку у Вишків. У готельному комплексі «Ялинка» всі калуські кавеенівці відпочиватимуть протягом трьох днів. Міський голова також запросив усі команди відразу по завершенні «золотого» фіналу в ресторан «Вежа».

 

Дарія ОНИСЬКІВ

Дарія ОНИСЬКІВ

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments