Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Злочинна влада!! Featured

Одинадцять років тому я купив будиночок у селі. Зробив ремонт, завів худобину, для сміття викопав яму за городом, та й став собі поживати, щонеділі ходити до церкви і сповідатись по великих святах.

Через пару років ямка чомусь виявилась замалою і сміття туди не влазило. Але я не дуже вже тим переймався, бо тоді мав вже пару ларьків, сільську радіоточку, випускав сільську листівку, а у клубі крутив кіно. Сусіди трохи скаржились, та моя дружба з дільничим зводила ті скарги нанівець.

Пройшло ще пару років. За моїм городом вже була гора сміття, там завелись щурі, а сморід стояв на все село. Але мені ніколи було на це зважати, бо мусив займатися ларьками у сусідніх селах, і в районі газету прикупив, тож не мав часу. Але мене перестріли селяни і пригрозили дати прочухана, якщо не вивезу сміття. Тоді я взяв двох сусідів-пияків для підримки і пішов до голови сільради, щоб він вирішив мою проблему. Голова сказав, що він виділить ділянку, але я маю викопати там яму і все огородити.

Але ж я зайнята людина, часу нема, тому я почав возити сміття до сусідніх сіл, коли їздив по своїх ларьках. Та місцеві мене швидко зловили, дали прочухана і пригрозили спалити ларьки, якщо ще раз зловлять. Тоді я знову пішов до голови, але він сказав те ж саме.

Люди! Злочинна влада не хоче вивозити моє сміття і перетворює наше село на сміттєзвалище! А ще вони не ходять до сповіді! Отож оголошую надзвичайну ситуацію!

 

Василь СОЛОВЯНЧИК

Login to post comments