Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Реквієм по Заблокованих Однокласниках Featured

Нічка травнева густа, наче сметана збирана. Тільки, що темна. А так – то пишна зеленню, вітром теплим дихає, квітами пахне, птахами нічними перегукується. Та ще хрущі літають, гудуть і об шибки лунко цокають крильцями.

Ніч яка місячна... Саме час іти голки збирати в копицях свіжого сіна. Воно так пахне різнотрав’ям, аж дух забиває. Так і хочеться заритися ото в цю пахучу субстанцію і з трепетом, з насолодою, безтямно і самовіддано кохатися аж до ранку. Але...

Село, неначе погоріло. На всіх язиках все мовчить… Лише вітер іноді доносить з якоїсь хати чиєсь глибоке грудне зітхання.

Село бідує і страждає. Мовчки волає до неба і всіх святих, котрими те небо заселене. Тому що за селом в місячну, зоряну, ясную ніч несамовито виють в нетрях мейлру Заблоковані Однокласники і Заборонені ВКонтакти. Ходять від айпішки до айпішки, пробують влізти до села через сайти-привиди, за ресурси якісь чіпляються, клеяться всякими додатками куди попало. Коли місяць за хмари ховається, пробують розвести, як лохів, довірливих провайдерів і пристають до пристойних соцмереж з непристойними пропозиціями.

Перед тим пробували Заблоковані Однокласники і Заборонені ВКонтакти піти війною на законотворців, бунтом прищавим пубертатним погрожували, розжалобити головного стратега і тактика хотіли, і репутацію його мочити пробували. Грозили всіма програмними карами на його голову.

Але Порох виявився надто сухим. І строгим. Сказав, що головний перун інфопростору в країні – то він. Сказав, що йому пофіг на все. Сказав, що яндексом ліс білити – і крапка. А зніме заборону, коли рак на горі свисне.
Село дивиться на гору. Чекає. Коли ж?

Бо сіно пахне так, шо гормони гопака танцюють. І от зайнялось би село чи коханням, чи посівною… Але всі інструкції з того діла лишились там, де Марко телят не пасе, в Заблокованих Однокласниках і Заборонених ВКонтактах.

Вийди, коханая... Ага! Не вийде. Накрилась кохана соцмережа мідним Сбербанком. Лиш запах з-під нього. Наче здохло щось. Руссю пахне.

 

Дзвінка ТОРОХТУШКО

Login to post comments