Від спонсорів кавеенники гімназії та школи №9 отримали домашні кінотеатри Від спонсорів кавеенники гімназії та школи №9 отримали домашні кінотеатри

Перше місце – в команди КВН з Хотіня

26 січня у Калуші в палаці культури «Юність» відбувся шкільний чемпіонат КВН міста. Його організувала завдяки підтримці міського голови Ігоря Матвійчука громадська організація «Калуський клуб КВН».

На початку розігрівав атмосферу в залі розігріли гості з Івано-Франківська – команда КВН «Без паніки». Після неї в запеклий бій включилися десять команд: «Четвертак» (школа №4), «Більш ніж» (спеціалізованої школа №2), «Гі-Га-Гу!» (гімназія), «Не суть» (школа №7), «П’ятий квартал» (школа №5), «Три крапки» (школа №3), «По-перше» (школа №1), «Гламур» (школа №6), «Хотіньський квартал» (школа №9) і «В десятку» (школа-ліцей №10).

Всі учасники КВН розважали присутніх дотепними жартами про школу, молодіжне життя і наше місто. А кожну команду активно підтримували вболівальники.

У результаті третє місце посіла команда «Гі-Га-Гу!», друге – «В десятку». Кращою було визначено команду дев’ятої школи «Хотіньський квартал». За спільним рішенням журі у фінал, який планують провести у березні, пройшли всі десять.

Також було обрано «Містера КВН» і «Міс КВН». Ними стали учасник команди «Гламур» Олександр Петрів та учасниця команди «Три крапки» Мар’яна Штогрин.

Від спонсорів кавеенники гімназії та школи №9 отримали домашні кінотеатри, а школи-ліцею №10 – абонемент у спортивно-оздоровчий комплекс «Акваторія».

А от головним подарунком після закінчення КВНу стала дискотека у нічному клубі «Вінтаж» від міського голови.

Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments