Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
dzp

dzp

Десятки років спецслужби різних країн випробовують на населенні концепції маніпуляції громадською думкою. Російські аналітики спільно з ФСБ і Міністерством оборони почали розробляти концепцію ведення «інформаційних війн» на початку 1990-х років і успішно впроваджують її зараз. А що може протиставити російській пропаганді українська влада, і чи потрібна взагалі в демократичному суспільстві яка-небудь пропаганда, крім реклами прального порошку?

У селі Новиці Калуського повіту колись набула великого розголосу справа закладення громадського склепу. Усі мешканці радо підтримали таке починання, бо село дуже велике і вже досить освічене.

Духовеньство Калуського деканату внесло до намісника Галичини скаргу, в котрій вказує на факти порушення прав русинської мови управами та владою, а тому домагається усунення сего неподобства.

18 січня теперішнього року в Сваричеві трафилася вкрай неприємна подія. Ветеринар Йосиф Чеховський та колишній народний вчитель Станіслав Кулеша, обидва римо-католики та відлюдники, вночи перед Йорданом знищили зроблений з льоду хрест і підготовлені до водосвяття атрибути. Однак Чеховському вочевидь сего було замало й він брутально осквернив місце обряду.

 

14 липня 1929 року в селі Красному Калуського повіту котрийсь невідомий злочинець підступно застрілив 35-літню ґаздиню Магду Манів, жону Івана.

Попри невпинні покражі ропи на бориславському обширі ще одним лихом стало викрадення технічного устаткування і старого заліза. Остатніми часами злодюги 18 разів крали залізо на збиток низки копальних фірм і складів з нафтовим обладнанням.

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся IV етап обласного турніру «Шахові Надії Прикарпаття». В ньому брали участь 43 учні з Косова, Коломиї, Івано-Франківська та Калуша.

Днями на сесії Калуської міської ради депутати прийняли рішення про проголошення 2017 року Роком Української Повстанської Армії.

Європейський парламент на сьогоднішньому пленарному засіданні ухвалив рішення скасувати візовий режим з Україною. Остаточне голосування пройде влітку цього року.

Однак як повідомляє Радіо Свобода, посли країн ЄС ще мають затвердити сьогоднішнє рішення 26 квітня.

На сайті Калуської міської ради опублікували проект фонтану, який має з’явитися цього року на площі Героїв.

Його план надало управління будівництва та розвитку інфраструктури.