Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

У рамках «Театральної весни-2017» 7 квітня, на Благовіщення, калушани мали змогу переглянути в ПК «Юність» виставу «Украдене щастя» Івана Франка.

Минулої суботи, 18 березня, в рамках туру містами України відбулася презентація поетично-візуального проекту «Стихійні». Вона пройшла в краєзнавчому музеї Калущини за участю трьох львівських поетів Поля Щепана, Джона Гнатіва та Ростислава Кузика, а також почесного громадянина Калуша, прозаїка і поета Юрія Іздрика.

12 березня в Центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася година-реквієм «Талант його був тихим голосом, але могутній чуттям». Захід був присвячений 135-й річниці від дня народження прозаїка, публіциста й уродженця Калуша Михайла Козоріса.

У суботу, 11 березня, в краєзнавчому музеї Калущини було поставлено виставу Петра Колесника «Терен на шляху». Актори народного аматорського театру «Легенда» представили її глядачам в рамках обласного конкурсу з призначення премії ім. Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва.

Нещодавно із новою програмою до Калуша завітав гумористичний колектив «Вар’яти» та відомий шоумен і телеведучий Сергій Притула. 5 лютого у нашому місті в палаці культури «Юність» пройшли три його виступи, які користувалися шаленим успіхом у калушан.

Минулої п’ятниці, 20 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України в ПК «Юність» відбувся святковий концерт. У ньому взяв участь унікальний творчий колектив нашої держави – Національний президентський оркестр (м. Київ). Його художнім керівником і головним диригентом є народний артист України Анатолій Молотай.

26 січня у Калуші в палаці культури «Юність» відбувся шкільний чемпіонат КВН міста. Його організувала завдяки підтримці міського голови Ігоря Матвійчука громадська організація «Калуський клуб КВН».

Хлопцям, які зараз боронять Схід України від російського окупанта, дуже потрібна підтримка тих, хто знаходяться в тилу. І зовсім не важливо, як ви можете їм допомагати, морально чи фінансово. Головне, всім разом об’єднатися і діяти. Тільки так ми переможемо.

У неділю, 26 лютого, у виставковій залі Калуша відбулося відкриття художнього проекту «Тай лунг». Його представив калуський митець Юрій Боринець.

Сьогодні в Україні однією з найбільших екологічних проблем є винищення лісів. У зелених зонах працюють браконьєри,