Михайло КУЧЕРАК

Михайло КУЧЕРАК

Держдума РФ прийняла закон, який дозволяє українцям отримати російське громадянство. «Еге, – скажуть наші місцеві «сепаратори», – не все так просто. Адже СБУ не дрімає!» Не переживайте, любителі московських попів, москалі оголосили таку собі «програму захисту» ваших ватних організмів – паспорти з курчам-мутантом на обкладинці тепер даватимуть зрадникам  без довідки про відмову від власного громадянства.

Що у житті має бути важливим? Що другорядним? Філософське питання, відповідь на яке кожен дає собі сам. Дехто шукає цю відповідь усе життя…

Парасюк та Гришин-Семенченко організували блокаду з вимогою звільнення українських полонених. Скільки вони витягли людей? Нуль.

Сьогодні знайшов в Інтернеті документи про перереєстрацію української юридичної особи «Комсомольське рудоуправління» (м. Комсомольськ Донецької обл.). Тепер воно стало «Филиалом №8 «Комсомольское рудоуправление» ЗАО «Внешторгсервис», що знаходиться в Південній Осетії (читай, перейшло у власність РФ).

У середу, 29 березня, в Хотіні горіли складські приміщення підприємства «Миро-Марк». Калушани спостерігали клуби чорного диму аж з «П’ятачка». Дзвінок на «101» надійшов після 12-ї години.

 

Таким принципом сьогодні керується більшість «опозиціонерів»

Минулого тижня до мене в редакцію зайшов мій брат – Ігор Кучерак. Учасник АТО, доброволець. Питає мене: «Допоможи розібратися з тою «блокадою» вугілля з окупованих територій. Невже ми не можемо обійтися без нього? Адже вугілля з ПАР дешевше?» Спробуємо розібратися, використовуючи відкриту інформацію з Інтернету.

Ціль провокаторів, які сьогодні представляють політичні сили Коломойського, Садового, Саакашвілі, Тимошенко: максимально розкачати будь-які зіткнення між зазомбованими маніпуляціями українцями та владою,

Маріонеткові проросійські «уряди» «ДНР» та «ЛНР» заявили, що беруть під «управління» підприємства української юрисдикції, розташовані на окупованій території Донбасу. Причиною такого рішення терористи назвали блокаду, яку 16 грудня 2016 року розпочали бійці добровольчих батальйонів.

Мешканців сіл Калущини не забезпечуватимуть матеріалами для операцій?