Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Михайло КУЧЕРАК

Михайло КУЧЕРАК

Держдума РФ прийняла закон, який дозволяє українцям отримати російське громадянство. «Еге, – скажуть наші місцеві «сепаратори», – не все так просто. Адже СБУ не дрімає!» Не переживайте, любителі московських попів, москалі оголосили таку собі «програму захисту» ваших ватних організмів – паспорти з курчам-мутантом на обкладинці тепер даватимуть зрадникам  без довідки про відмову від власного громадянства.

Четвертий рік точиться неоголошена війна в Україні. Четвертий рік триває російська агресія на Донбасі. Кращі сини та доньки стоять на захисті нашої Батьківщини і своєю щоденною ратною працею не дають розколоти нашу країну на шматки.

В Україні тривають наймасштабніші з часів незалежності навчання резервістів. Збори особового складу так званого оперативного резерву 1-ї черги розпочалися 17 січня. У навчаннях задіяні насамперед офіцери та солдати, які вже пройшли горнило війни на Донбасі.

Що у житті має бути важливим? Що другорядним? Філософське питання, відповідь на яке кожен дає собі сам. Дехто шукає цю відповідь усе життя…

Парасюк та Гришин-Семенченко організували блокаду з вимогою звільнення українських полонених. Скільки вони витягли людей? Нуль.

Сьогодні знайшов в Інтернеті документи про перереєстрацію української юридичної особи «Комсомольське рудоуправління» (м. Комсомольськ Донецької обл.). Тепер воно стало «Филиалом №8 «Комсомольское рудоуправление» ЗАО «Внешторгсервис», що знаходиться в Південній Осетії (читай, перейшло у власність РФ).

У середу, 29 березня, в Хотіні горіли складські приміщення підприємства «Миро-Марк». Калушани спостерігали клуби чорного диму аж з «П’ятачка». Дзвінок на «101» надійшов після 12-ї години.

Дорогі співвітчизники! Шановні учасники Ради регіонального розвитку! Розвиток. Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчика і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі.

 

Таким принципом сьогодні керується більшість «опозиціонерів»

Минулого тижня до мене в редакцію зайшов мій брат – Ігор Кучерак. Учасник АТО, доброволець. Питає мене: «Допоможи розібратися з тою «блокадою» вугілля з окупованих територій. Невже ми не можемо обійтися без нього? Адже вугілля з ПАР дешевше?» Спробуємо розібратися, використовуючи відкриту інформацію з Інтернету.