"Чисто не там де прибирають, а там де не смітять" "Чисто не там де прибирають, а там де не смітять" Калуський ЦСССДМ на "Фейсбуці"

Місце для відпочинку молодих мам і виховання усвідомленого батьківства?

Як розповідали «ДП» раніше, цього року Калуський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді остаточно змінив адресу на Пушкіна, 9-а. Відтепер у приміщенні

адміністративного корпусу ЖЕО №4, колишньому дитсадку, працює цілий комплекс організацій соціального й благодійного спрямування.

А нещодавно мальовничу, але занедбану територію навколо будинку соціальні працівники запропонували перетворити у зону відпочинку молодих мам. Як повідомила директор центру Галина Дидич, ініціативу вже підтримав міський голова Калуша Ігор Матвійчук та група депутатів міської ради.

Привабливість ідеї полягає і в тому, що сквер виходить безпосередньо на новий дитячий майданчик. Той самий, який мешканці прилеглих будинків «відвоювали» у релігійної громади, не дозволивши звести тут ще одну церкву. Дитячу зону від території колишнього дитсадка донедавна відділяла сітка, яку демонтували за сприяння начальника ЖЕО №4 та депутата міської ради Василя Фурди. Майбутній скверик також почистили від старих дерев та кущів. За словами Галини Дидич, невдовзі тут з’являться лавочки та сміттєві урни.

Головною родзинкою скверу для молодих мам повинно стати саме сусідство з центром соціальних служб. Бо його співробітники вже запланували програму літніх акцій для дітей та їхніх батьків.

– Це місце й раніше приваблювало молодих мам з візочками. На жаль, зустрічала я їх тут із пивом і цигарками. Наче чистота цього скверу і культура поведінки молодих батьків – взаємопов’язані. Ми просто зобов’язані змінити на краще нашу екологію, не лише як середовище, але й систему стосунків між людьми, – пояснила Галина Дидич, чому, на її думку, необхідно підтримати цей проект.

 

Маріанна ПОВАЖНЯК

 

Маріанна ПОВАЖНЯК

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments