Заходи розпочалися традиційним віче біля меморіальної дошки Євгена Коновальця, а завершилися креативним святом для дітей... Заходи розпочалися традиційним віче біля меморіальної дошки Євгена Коновальця, а завершилися креативним святом для дітей...

Степан Петраш: «Ці імена дійдуть до Донбасу»

У середу, 14 червня, Калуш вшановував 126-у річницю народження видатного українського військового і націоналіста, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Заходи розпочалися традиційним віче біля його меморіальної дошки, а завершилися креативним святом для дітей.

Зранку на вічі згадували життєвий шлях Євгена Коновальця і покладали квіти до його меморіальної дошки. Слова подяки від імені влади міста виголосила заступник міського голови Любов Максимович. Яскравого музичного супроводу дійству додав творчий гурт «Передзвін».

А голова міськрайонної станиці ОУН-УПА Степан Петраш у своїй промові пообіцяв, що імена найкращих синів України дійдуть до Донбасу:

– З Заходу на Схід крокують імена славних героїв України: Коновалець, Бандера, Шухевич. Ці імена дійдуть до Донбасу.

А ось після завершення урочистої частини на вулиці Євгена Коновальця розпочалося свято для учнів оздоровчих літніх таборів, що діють при школах міста. Про подвиги видатного націоналіста школярам розповідали досить нестандартними методами. Зокрема дітям пропонували патріотичний розпис обличчя і українізований варіант гри «Мафія».

Управління культури обіцяє схожих багато нових «нестандартних» заходів на інших вулицях нашого міста. 

Маріанна ПОВАЖНЯК

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments