Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
наймасштабніші з часів незалежності навчання резервістів... наймасштабніші з часів незалежності навчання резервістів...

10-та гірсько-штурмова бригада

В Україні тривають наймасштабніші з часів незалежності навчання резервістів. Збори особового складу так званого оперативного резерву 1-ї черги розпочалися 17 січня. У навчаннях задіяні насамперед офіцери та солдати, які вже пройшли горнило війни на Донбасі.

Сьогодні 10-та гірсько-штурмова бригада, яка базується в Коломиї, складається виключно з контрактників. Військові-резервісти, які проходять збори у «Десятці», зможуть не лише відновити свій бойовий потенціал, накопичений в АТО. Тут вони зустрінуться з побратимами, з якими воювали у складі бригади.

Серед резервістів, які прибули у 10-ту гірсько-штурмову бригаду, є судді, заступник мера Коломиї та інші держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування…Значна частина резервістів мають вищу освіту, займають відповідальні посади в установах і підприємствах усіх форм власності.

В цьому році завдячуючи волонтерам, 10-та бригада отримала нову радіовишку.

Офіцери-психологи з генштабу проводять заняття з особовим складом та окремо з офіцерами МПЗ 10-ї бригади. Серед широкого переліку практичних питань є й такі: як надавати першу допомогу бійцям при шоковому стані; як відслідковувати та запобігати кризовим станам.

ЗСУ переймають передовий досвід НАТО в роботі з особовим складом – зрозуміти, передбачити і запобігти. 

Login to post comments