Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Правоохоронці просять калушан залишатися толерантними і мудрими

14 жовтня наша держава святкуватиме День Захисника України і 75-річчя створення Української Повстанської Армії (УПА). Обидва свята відзначаються одночасно з великим релігійним святом – Покрови Святої Богородиці.

Застерігаємо, що в умовах агресії з боку РФ проти України, під час святкових заходів можливі провокації. Не виключено, що окремі провокатори прикриватимуться «патріотичними», «проукраїнськими» гаслами, добрими намірами, славними іменами історичних осіб, організацій, рухів. Але попри це вони своїми діями спробують піддурити громадян до загострення суспільно-політичної ситуації, протиправних дій тощо.

Саме запобігання таким ситуаціям є на сьогодні основним завданням місцевого самоврядування. І потрібно зауважити, що засобів та компетенції правоохоронних органів цілком достатньо, щоб ці дні на Прикарпатті пройшли спокійно, а наші мешканці були у безпеці. Проте підтримка та розуміння зі сторони громадськості так само важливі.

Ми сподіваємося, що наші краяни не тільки з розумінням поставляться до роботи правоохоронців, але й, в разі необхідності, допомагатимуть їм. Бо в цей непростий час мешканці Прикарпаття повинні як ніколи дотримуватись толерантності, пам’ятати про право людини на власну думку стосовно подій в державі та світі. І, звичайно, на будь-які провокаційні дії відповідати розумно й адекватно. Тобто негайно звертатись до правоохоронців!

То ж збережемо мир, повагу та справжні християнські цінності у нашому місті! Не дамо провокаторам жодного шансу на те, щоб влаштувати конфлікт!

Super User

Fusce adipiscing viverra auctor. Integer lacinia blandit est, vitae dapibus justo facilisis consectetur. Praesent lacinia, ante sed tempus convallis.accumsan magna, nec sagittis odio augue id velit.

Website: themewing.com/ Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments