Print this page

Калушани зустрічали Новий рік економно – до 1000 гривень

Rate this item
(0 votes)

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, кажуть у народі. Кожен це свято по-своєму: хтось у великих шумних компаніях, прагнучи незабутніх вражень, а хтось спокійно відзначає його у теплому родинному колі.

«ДП» вирішили розпитати калушан, як вони зустріли рік Собаки, якому святкуванню надають перевагу та у скільки їм обійшовся новорічний стіл.

Ольга, 34 роки, менеджер з адміністративної діяльності:

– Відсвяткувала Новий рік у колі сім’ї, з дітьми та чоловіком. На святковому столі були улюблені страви дітей, адже ми в основному для них готували. Обійшовся він недорого – до тисячі гривень.

Людмила, Євдокія, 73 роки, пенсіонерки:

– Вже віддавна зустрічаю це свято з ріднею. Цьогоріч відзначила рік Собаки з сином, чому я дуже рада. На новорічному столі ніяких вишуканих страв не було, відсвяткували з традиційними приготуваннями дуже економно. Адже ціни на продукти зараз дуже високі, тай при теперішніх пенсіях важко собі дозволити щось дорожче.

Сергій, 40 років, фінансист:

Цього року Новий рік відзначив у родинному колі, хоча попередні роки зустрічав у компанії друзів. Загалом святкування обійшлося близько 1500-1700 гривень. Сподіваюся, що новий 2018рік принесе нам добробут і мир в Україні.

Євгенія (10 років), Уляна (11 років), школярки:

Святкували прихід Нового року з батьками з традиційним салатом «Олів’є». Також передивлялися усі частини улюбленого фільму «Сам удома».

Олег, 35 років, економіст:

Більшість говорить, що Новий рік – сімейне свято і його потрібно відзначати виключно з родиною. Проте я вважаю, що це необов’язково. Якщо є хороша компанія, то чому б не провести це свято з нею. Минулий рік так я і зустрів. А 2018 святкував разом із коханою дружиною і дитиною, а саме святкування обійшлося близько 800 гривень.

Емма, Віка, 12 років, школярки:

У новорічну ніч були на площі Героїв. Бачили відеозвернення міського голови, який привітав усіх калушан з Новим роком. Також сподобався святковий концерт, в якому взяли участь калуські виконавці, а потім проводилася молодіжна дискотека. Загалом ця атмосфера підняла нам настрій і подарувала незабутні емоції.

Анатолій, 28 років, менеджер з реклами:

Святкував Новий рік у Буковелі разом з своїми хорошими друзями, насолоджуючись красою Карпат. Адже люблю відзначати будь-які святкові події цікаво та яскраво, щоб було що згадати. Новорічний стіл обійшовся близько 2500 тисяч гривень.

Ірина КМІТЬ, Ксенія ІСАЄВА

Login to post comments