Влада району змінила думку? Що робити пацієнтам з сіл? Влада району змінила думку? Що робити пацієнтам з сіл?

Район знову змінив думку щодо фінансування ЦРЛ Featured

Мешканців сіл Калущини не забезпечуватимуть матеріалами для операцій?

23 лютого Калуська районна рада вкотре розглядала питання сумісного з містом фінансування центральної районної лікарні (Підгірки) і несподівано… передумала. Так, майже досягнула домовленість про передачу Калушу 9,3 млн. державної медичної субвенції «зірвалася», попри результати таємного рейтингового голосування на початку лютого. А на минулій сесії за це проголосувало лише п’ятеро депутатів. Натомість Калуська районна рада обіцяла повернутися до питання про виділення коштів Калуській ЦРЛ наступного разу.

А ми нагадаємо нашим читачам, що влада міста й адміністрація Калуської ЦРЛ анонсували зі своєї сторони такий жест доброї волі, як безкоштовне забезпечення мешканців району витратними матеріалами під час операцій. Десь так вартістю 1000 гривень на пацієнта. А благодійні внески з мешканців сіл Калущини в ЦРЛ припинили брати ще з початку лютого. Що ж далі?

На це запитання відповіла заступник міського голови Наталія Табачук, яка курує у виконавчій владі міста медичний напрямок:

– Якщо район передасть місту медичної субвенції лише 7,2 млн. грн., то мешканці сіл Калущини змушені будуть частково компенсувати вартість свого перебування в лікарні. Також ЦРЛ не буде за власні кошти (фактично, міста) відшкодовувати їм витратні матеріали на операції. Люди, які можуть отримати аналогічну медичну допомогу в районній лікарні на Каракая, лікуватимуться саме там. Вартість медичних послуг для мешканців району зросте. І все це через бездіяльність Калуської районної ради.

Маріанна ПОВАЖНЯК, Михайло КУЧЕРАК

Михайло КУЧЕРАК

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments