Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

На предметних олімпіадах в області – понад сто перемог

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Як повідомила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, у ньому взяли участь 130 калуських школярів. Вони вибороли 103 дипломи, що на чотири більше, ніж торік: 12 дипломів І ступеня (минулого року – 12), 33 – ІІ ступеня (минулого року – 22) і 58 – ІІІ ступеня (минулого року – 65).

Серед учасників міської команди, яка представляла Калуш в області, найбільше було гімназистів – 47. З другої школи в команді 25 учнів, зі школи-ліцею №10 – 17, з шостої школи – 14, із сьомої – 10 та третьої – вісім.

– Найбільшу кількість перемог мають гімназисти – 44. Торік у них було 38 призових місць. Кращі цьогоріч результати і в другій школі (12 перемог, торік було 10) та школі-ліцеї №10 (12 проти семи). По дев’ять призових місць в учнів шостої та сьомої шкіл. Представники ЗОШ №3 привезли з області сім перемог, – говорить Ірина Люклян.

Троє калуських учнів здобули по чотири перемоги. Десятикласниця гімназії імені Дмитра Бахматюка Катерина Коршинська має одне друге (з історії) та три треті (з біології, фізики та правознавства) місця. Одинадцятикласник-гімназист Володимир Возняк зайняв другі місця з математики й економіки, а з фізики та астрономії – треті. В Андрія Благого, учня 11 класу ЗОШ №7, – дипломи всіх трьох ступенів. З фізики хлопець зайняв перше місце, з математики та астрономії – друге, а з інформатики – третє.

Ще троє юних калушан мають в області по три призові місця. Олена Прокоф’єва, учениця 10 класу гімназії, здобула перше місце з правознавства, друге – з екології та третє – з хімії. Цьогорічний випускник гімназії Юрій Войціцький на першому місці з біології й на третьому – з екології та географії. Віталій Барнич, учень 10 класу СШ №2 з поглибленим вивченням англійської мови, привіз із області два другі (математика, астрономія) та одне третє (фізика) місця.

Одинадцять учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста здобули по дві перемоги. Софія Бабій, учениця 8 класу гімназії, має треті місця з географії та хімії. Восьмикласниця цього ж закладу Вікторія Дануца з математики – перше місце, з хімії – третє. У цьогорічної випускниці гімназії Валентини Курник перше місце з правознавства й друге – з економіки. Дев’ятикласник-гімназист Володимир Заховайко виборов треті місця з інформатики та інформаційних технологій.

Учениця 11 класу другої школи Юлія Дмитрик має друге місце з англійської мови й третє – з німецької. Восьмикласниця цієї ж школи Олеся Пасєка на першому місці з польської мови й на другому – з української.

Два треті місця (польська мова, географія) мають також Станіслав Семанишин, учень 8 класу ЗОШ №1; Оксана Гринів (економіка – друге місце, екологія – третє) учениця 11 класу ЗОШ №5; Євгеній Лужецький (хімія, інформатика – треті місця), учень 9 класу ЗОШ №6; Леся Чебан (українська мова – друге місце, історія – третє), учениця 11 класу ЗОШ №7; Ігор Бачинський (історія – друге місце, географія – третє), учень 9 класу школи-ліцею №10.

– Аналіз підсумків обласного етапу олімпіад за навчальними предметами засвідчує, що найвищий відсоток результативності продемонстрували учасники олімпіад з української й англійської мов, інформатики та астрономії (100%), з математики (91,6%), з історії та хімії (88,8%), з правознавства (87,5%), з географії, фізики та біології (85,7%) і з німецької мови (80%), – підсумовує сказане начальник управління освіти.

Дарія ОНИСЬКІВ

Login to post comments