було зібрано 17 тисяч 60 гривень і 20 доларів було зібрано 17 тисяч 60 гривень і 20 доларів

Для воїнів АТО зібрали майже 18 тисяч

Хлопцям, які зараз боронять Схід України від російського окупанта, дуже потрібна підтримка тих, хто знаходяться в тилу. І зовсім не важливо, як ви можете їм допомагати, морально чи фінансово. Головне, всім разом об’єднатися і діяти. Тільки так ми переможемо.

З такою метою минулої неділі, 5 лютого, в палаці культури «Мінерал» відбулася благодійна програма «Тепло сердець для воїнів АТО». Її організувала громадська організація «Калуське молодіжне православне братство преподобних Іова та Феодосія Манявських».

Під час заходу калушани могли придбати солодощі, якими торгували волонтери та парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці (настоятель отець Федір Мороз), написати листа солдату. А також переглянули двогодинну концертну програму за участю мистецьких колективів і окремих виконавців нашого міста.

Відзначу, що жалібний гімн Небесній сотні – «Гей, пливе кача…» – у виконанні чоловічого ансамблю «Евлогія» звучав неперевершено.

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, яких уже немає з нами.

Під час благодійного концерту було зібрано 17 тисяч 60 гривень і 20 доларів. Зібрані кошти та продукти воїнам АТО того ж вечора на передову повіз отець Федір Мороз.

Зауважу, що на заході був аншлаг, незважаючи на те, що й у кінозалі «Мінералу» всі глядацькі місця були також зайняті.

Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments