Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

У п’ятницю, 28 квітня, у Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка пройшов круглий стіл до Дня охорони праці в Україні. Захід відбувся за участі представників управлінь соціального захисту, освіти, надзвичайних ситуацій, інших структур виконавчої влади, державних установ. Головувала – перший заступник міського голови Галина Романко.

24 березня в Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася тематична зустріч «Знати, щоб жити. Все про здоровий спосіб життя». Вона була присвячена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який щорічно відзначають у цей день.

У номері 8 від 24 лютого ми публікували інтерв’ю головного лікаря Калуської міської поліклініки Михайла Гаврилишина, в якому він розповідав про життя свого медичного закладу. Серед іншого, мова йшла й про те, як поліклініка планувала укласти угоду щодо надання вторинної медичної допомоги на догоспітальному етапі з Верхнянською

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 року №781 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів».

У середу, 22 лютого, на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради розглядали нові тарифи на вивезення та захоронення побутових відходів. За ініціативи міського голови Ігоря Матвійчука

У травні 2016 року рішенням виконавчого комітету було затверджено новий склад спостережної комісії, яка опікується особами, котрі повертаються з місць позбавлення волі

Шановні калушани!

20 лютого – пам’ятна дата для України – День Героїв Небесної сотні.

В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали свої життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та європейське майбутнє нашої держави.

Подвиг Героїв Небесної сотні назавжди залишиться в пам’яті нинішніх та прийдешніх поколінь взірцем героїчної самопожертви, незламності та щирої любові до Батьківщини. Тому ми не маємо права забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли пролилась кров патріотів.

Нехай світла пам’ять про подвиг Героїв додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух у повсякденній боротьбі. Бо ми не втратимо унікальної можливості, завойованої Героями Небесної сотні та всіма учасниками Революції гідності, розпочати нове життя в незалежній європейській державі.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Ігор Матвійчук

У вівторок, 14 лютого, відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Воно проходило під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко.