Маю думку Маю думку

Немає слів

Ціль провокаторів, які сьогодні представляють політичні сили Коломойського, Садового, Саакашвілі, Тимошенко: максимально розкачати будь-які зіткнення між зазомбованими маніпуляціями українцями та владою,

через соцмережі та підконтрольні ЗМІ, щоб за допомогою маніпуляцій щодо даних зіткнень спробувати підняти внутрішній бунт в Україні та прийти до влади через створену кризу.

«Злочинна антиукраїнська влада», в особі президента Петра Порошенка та прем’єра Володимира Гройсмана, встановлює 5 державних іменних стипендій кращим студентам та молодим науковцям України. Ці стипендії носитимуть імена п’яти наймолодших членів Небесної сотні.
«Патріотичні революціонери», в особі Семенченка (етнічного росіянина Костянтина Гришина), Соболєва (етнічного росіянина Єгора Зиміна) та приведених ними тітушок, в День пам’яті Героїв Небесної сотні намагаються знищити пам’ятник Михайлу Жизневському – одному з перших загиблих на Майдані.

Пам’ятник від вандалів захищають бійці «злочинної Нацгвардії». В ході провокацій тітушки калічать кількох поліцейських, кидаючи в них бруківкою. А жінці-поліціянтці ламають пальці на руці, вдаривши металічним штирем.
Навіть і додавати більше нічого не хочеться. Думаю, читачі самі спроможні розібратися…

Михайло КУЧЕРАК

Login to post comments