Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Спостережна комісія працює й для тих, кому нікуди повернутися

У травні 2016 року рішенням виконавчого комітету було затверджено новий склад спостережної комісії, яка опікується особами, котрі повертаються з місць позбавлення волі

та засуджені до покарання, не пов’язаного із позбавленням волі. Голова комісії – перший заступник міського голови Галина Романко. До її складу також входять представники структурних підрозділів міської ради, громадських організацій, духовенства. Графік особистого прийому оприлюднений на сайті Калуської міської ради.

Проте, як наголосила 15 лютого на черговому засіданні спостережної комісії Галина Романко, у 2017 році ніхто з засуджених чи звільнених з місць позбавлення волі до них не звертався. Ймовірно, потрібен час, щоб у калушан сформувалася довіра до цієї структури, яка може допомогти у вирішенні таких гострих проблем, як забезпечення житлом, соціальний захист, медичне обслуговування і навіть налагодження стосунків у родинах.

На комісії проінформували, що цього року з місць позбавлення волі повернулося п’ятеро калушан. Коло проблем, з яким зіштовхуються такі люди та їхні близькі, традиційно включає ризик інфікування на ВІЛ, туберкульоз, наркозалежність, відсутність власного житла, зруйновані сімейні стосунки. Якими би складними вони не були, опускати рук не варто, – переконана Галина Романко. Звертайтеся – і вам або вашим близьким допоможуть.

Маріанна ПОВАЖНЯК

Login to post comments