dzp

dzp

При Університеті Короля Данила працює Коледж УКД та ІФФКК коледж імені С. Граната. Студенти тут навчаються три роки, а далі можуть вступити до Університету Короля Данила одразу на ІІІ-й курс освітнього рівня «бакалавр»! Чим раніше почнете кар’єру, тим вище стрибнете. Звісно, якщо до 9-го класу вже точно визначилися зі своїм покликанням.

П’ята спроба встановити істину – наразі в Калуші

У середу, 6 червня, в Калуському міськрайонному судді відбулося друге засідання щодо резонансної справи про замах на умисне вбивство працівника Снятинської РДА Дмитра Сідлярчука. Нагадаємо, що у серпні 2016 року потерпілий мало не підірвався на гранаті РГД-5, якою було заміновано його хвіртку.

Уже сьогодні перед випускниками постає непростий вибір – яку професію обрати для себе та в якому навчальному закладі здобувати вищу освіту.

Ще одне болюче питання – подальше працевлаштування, адже знайти цікаву роботу за спеціальністю не завжди просто.

Синод УПЦ КП звинувачує Московський Патріархат та Митрополію Московського Патріархату в Україні у втручанні в процес вирішення питання про автокефалію.

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації або Республіки Білорусь, перебувають перед правовим та юридичним захистом своєї країни – України.

У випадку посягань іноземними спецслужбами або правоохоронними органами на здоров’я і свободу громадян України і членів їх сімей з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Консульський відділ Посольства України в РФ, РБ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Наприкінці квітня, на жаль, припадають декілька сумних і трагічних для українського народу дат. Одна з них – це 71-ша річниця акції (операції) «Вісла» – депортації українських сімей, що проживали в південно-східних землях сучасної Польщі.

Правильне харчування – це спосіб залишатися здоровими і красивими без спеціальних дієт. Адже стан нашого організму і зовнішній вигляд багато в чому залежить саме від того, що ми їмо.

«Коли говорять про те, що кримчанам з російськими паспортами закрита дорога в ЄС, мені хочеться розреготатися у відповідь», - стверджує 28-літній уродженець Керчі Сергій, який після одруження переїхав в Естонію і взагалі не планує повертатися на півострів. Звучить досить самовпевнено. Але, чи насправді це так?

Незадовго після анексії Кримського півострова Росією, західний світ та США таки наважилися вжити заходів щодо дій ненаситної «імперії». Ввівши санкції, європейські політики сподівалися на подальше порозуміння та врегулювання ситуації дипломатичним шляхом. Та, натомість, Російська Федерація ввела контрсанкції, не визнаючи, таким чином, свою неправоту. У будь-якому випадку, від такої «дипломатії» завжди страждатиме простий народ; сьогоднішня ситуація на півострові тільки зайвий раз це підтверджує.

Після анексії Криму в 2014 році український півострів всього за менше ніж за 4 роки зазнав кардинальних змін. З року в рік кількість національного населення Автономної Республіки зменшується. Причиною виїзду людей зі свого місця проживання є далеко не важке економічне становище півострова. Їх звідти просто виганяють! Спочатку просять “по-хорошому”, а до тих, хто пручається застосовують всі можливі методи депортації. Залякування, вбивства, викрадення посеред білого дня і це далеко не увесь список тортур «рашистської» влади.