Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

У рамках «Театральної весни-2017» 7 квітня, на Благовіщення, калушани мали змогу переглянути в ПК «Юність» виставу «Украдене щастя» Івана Франка.

24 березня в Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася тематична зустріч «Знати, щоб жити. Все про здоровий спосіб життя». Вона була присвячена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який щорічно відзначають у цей день.

Минулої неділі у виставковій залі нашого міста відбулося відкриття персональної виставки творів живопису Йосипа Кравця. Калуський художник представив на ній 112 своїх робіт.

Минулої суботи, 18 березня, в рамках туру містами України відбулася презентація поетично-візуального проекту «Стихійні». Вона пройшла в краєзнавчому музеї Калущини за участю трьох львівських поетів Поля Щепана, Джона Гнатіва та Ростислава Кузика, а також почесного громадянина Калуша, прозаїка і поета Юрія Іздрика.

12 березня в Центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася година-реквієм «Талант його був тихим голосом, але могутній чуттям». Захід був присвячений 135-й річниці від дня народження прозаїка, публіциста й уродженця Калуша Михайла Козоріса.

За два перших місяці цього року до калуської поліклініки звернулося більше 70 тисяч хворих.

У суботу, 11 березня, в краєзнавчому музеї Калущини було поставлено виставу Петра Колесника «Терен на шляху». Актори народного аматорського театру «Легенда» представили її глядачам в рамках обласного конкурсу з призначення премії ім. Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва.

6 березня в приміщенні Фонду комунальної власності територіальної громади м. Калуша було поміняно вікна. Старі дерев’яні замінили на нові металопластикові.

Минулої неділі, 5 березня, біля пам’ятника Роману Шухевичу відбулася поминальна панахида з нагоди 67-х роковин його загибелі.

Нещодавно із новою програмою до Калуша завітав гумористичний колектив «Вар’яти» та відомий шоумен і телеведучий Сергій Притула. 5 лютого у нашому місті в палаці культури «Юність» пройшли три його виступи, які користувалися шаленим успіхом у калушан.