Національний президентський оркестр (Київ) Національний президентський оркестр (Київ)

Гімн України – під супровід Національного президентського оркестру

Минулої п’ятниці, 20 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України в ПК «Юність» відбувся святковий концерт. У ньому взяв участь унікальний творчий колектив нашої держави – Національний президентський оркестр (м. Київ). Його художнім керівником і головним диригентом є народний артист України Анатолій Молотай.

Репертуар оркестру налічує шедеври класичної музики, відомі твори українських композиторів та зразки світової музичної культури. В Національному президентському оркестрі гармонійно поєднані духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд. Це дає йому змогу застосовувати в своїй творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва.

Під час концерту своїми виступами присутніх у залі зачаровували солісти оркестру Сергій Гурець, Вікторія Осадчук, Ірина Зябченко, Ірина Кулик, Артем Голоднюк і В’ячеслав Крижанівський.

Калушани мали можливість заспівати Державний Гімн і молитву за Україну «Боже великий, єдиний…» під супровід Національного президентського оркестру.

Крім того, цей творчий колектив представляє національну музичну культуру України у всьому світі.

Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments