Наталія Табачук: "Цей виступ можна вважати моїм дебютом" Наталія Табачук: "Цей виступ можна вважати моїм дебютом"

«Театральна весна-2017» розпочалася з прем’єри Featured

27 березня, у Міжнародний день театру, в ПК «Юність» відбулося урочисте відкриття V міського фестивалю мистецтв «Театральна весна-2017». Поціновувачам театрального мистецтва були представлені фрагменти вистав у виконанні акторів-аматорів калуських театральних колективів.

Театр «Прем’єра» ПК «Мінерал» (керівник Оксана Лисаник) вийшов на сцену з уривками з вистави «Неслухняне мишеня». Дитячий колектив «Браво» центру художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (Любов Джуган) показав фрагменти «Фарбованого лиса». Разом зі зразковим театром «Чарівник» ПК «Юність» (Світлана Присташ), на виставах якого виросло не одне покоління калушан, присутні поринули у «Пригоди в павутинні». А взагалі, під час фестивалю цей колектив запрошує дітей на виставу «Лікар-Айболить». Народний театр «Легенда» ПК «Юність» (режисери Леся Піцик, Ірина Хемич) на відкритті «Театральної весни» відтворили сцени із вистави «Соколики».

З Міжнародним днем театру від місцевої влади акторів-аматорів вітала заступник міського голови Любов Максимович. Творчих успіхів бажала й начальник управління культури, національностей і релігій Калуської міської ради Іванна Гринів. За високий професійний рівень на святковій сцені також були вручені подяки управління культури, національностей і релігій Івано-Франківської облдержадміністрації режисеру Лесі Піцик та колективу театру «Легенда».

У ході фестивалю поціновувачам театрального мистецтва буде представлено десять вистав аматорських колективів нашого міста, району та області. А розпочалася «Театральна весна-2017» з прем’єри. У ПК «Мінерал» театр «Премєра» представив водевіль «По-модньому» (за однойменною пєсою Михайла Старицького).

У ній показано українську сімю, яка прагне робити все «по-модньому»: носить пишний одяг і вивчає панські звички. Навіть свою доньку хочуть видати заміж за панича. Втім, це виглядає дуже смішно, ще й панич не оцінює старання господарів. І вони повертаються до звичного життя.

Відзначимо, що роль вдови Дембицької неперевершено зіграла заступник міського голови Наталія Табачук:

– Цей виступ можна вважати моїм дебютом. Ще у дитинстві ходила на драматичний гурток і грала на сцені. Мені це подобалося. Додам, що це ще і дуже гарне дозвілля. Мрію зіграти щось серйозніше. Не боюся на сцені здаватися смішною. Також хочу подякувати колективу «Мінералу». В цьому палаці за мінімальні зарплати працюють надзвичайно талановиті люди, які роблять геніальні речі. Я щаслива, що товаришую з ними і можу бути причетна до багатьох хороших справ, – зауважила Наталія Табачук.

Керівник театру Оксана Лисаник зазначила, що, мабуть, найважче – це змусити глядача з чогось сміятися. Проте вони замахнулися на класику – на пєсу Михайла Старицького. Як вона каже, дехто плутає її з комедійною пєсою «За двома зайцями», хоча в ній йдеться зовсім не про те. Також Оксана Лисаник звертається до калушан, щоб вони слідкували за анонсами та афішами й приходили на вистави.

Нагадаємо читачам, що завтра в «Юності» можна переглянути драматичну поему «Тарас у Відні» у постановці народного театру «Смолоскип» БК с. Черніїв Тисменицького району. А в неділю в ПК «Мінерал» – виставу «Мартин Боруля» народного театру з Крихівців.

 

Дарія ОНИСЬКІВ, Ксенія ІСАЄВА

Дарія ОНИСЬКІВ

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments