Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

«Поки є такі герої – ми непереможні»

Президент України Петро Порошенко зустрівся з батьками Героя України, учасника антитерористичної операції, відомого оперного співака Василя Сліпака – Надією Василівною та Ярославом Володимировичем. Глава держави вручив їм «Зірку Героя», якою посмертно був відзначений Василь за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

 

Петро Порошенко відзначив, що ділянка, де, обороняючи українську землю, ніс службу Василь Сліпак, була важливою для українського війська, і саме завдяки його подвигу її вдалося зберегти. «Це надзвичайно важлива для України ділянка біля селища Луганське в напрямку Логвинового, коли з боку Дебальцевого на частину Збройних Сил України був здійснений напад. Як справжній Герой він підняв наші війська в контратаку, ми закріпилися на позиціях. Він своїм життям, своїм героїчним вчинком врятував десятки життів наших солдатів», – наголосив президент.

На переконання глави держави, унікальність подвигу Василя Сліпака не лише у його мужності та відданості рідній землі, а й у тому, що заради захисту України він покинув комфортне життя відомого співака в Парижі і пішов добровольцем захищати країну. «Коли у нас є такі Герої, як Василь, з таким духом, з такою силою, з такою любов’ю до Батьківщини, і з таким прикладом життя – ми є непереможні, – підкреслив він. – Коли Україна і український народ складаються з таких патріотів, як Василь Ярославович – ми є непереможними».

Президент також нагадав, що війна в Україні триває вже майже три роки, і за цей час країна «заплатила найвищу ціну – життям своїх найкращих синів і дочок». Петро Порошенко зауважив, що Росія сподівалась дуже легко, за декілька тижнів перемогти Україну, яка на той час не мала Збройних Сил і зброї. Вона думала, що Україна роздерта зсередини, і Росія, яка має в десятки разів більший військовий бюджет, озброєна зброєю ХХІ століття, зламає українську волю.

«Але ми довели, що навіть коли менше зброї, є відчуття, коли ти зі зброєю в руках захищаєш власну землю, борешся за кожен клаптик української землі, ми нікому її не віддамо і віддавати не збираємось», – підкреслив глава держави.

Петро Порошенко висловив переконання, що героїчний характер Василя сформувався саме завдяки патріотичному вихованню сім’ї. «Позивний вашого сина був «Міф». Сьогодні цей позивний і ім’я вашого сина знає вся країна. Сотні українських хлопців хочуть бути схожими на нього», – наголосив президент.

Глава держави разом з міністром оброни Степаном Полтораком подякували батькам Василя Сліпака за такого відважного сина. «Бо коли ми маємо таких воїнів – Україна непереможна», – запевнив Петро Порошенко.

 

В свою чергу батько Героя, Ярослав Сліпак, також подякував президенту за високу державну відзнаку свого сина. 

Login to post comments