Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Не допустимо загострення під час Дня Хрещення Русі!

Цьогоріч наприкінці липня Україна святкуватиме чергову річницю Дня хрещення Русі.

Під час такого величного свята будуть проводитися богослужіння як в  Калуші, так і в інших населених пунктах Калуського району за участю значної кількості віруючих та представників місцевої влади.

Заслуговує на увагу і факт приїзду на територію Прикарпаття зі столиці православної святині-ікони Божої Матері «Призри на смирення», яка перебуватиме в Івано-Франківську напередодні святкування.

Як довідалися наші колеги журналісти, 27 липня в рамках святкування Дня хрещення Русі православні прихожани Івано-Франківська  організовують проведення (за участі представників парафій районів) Хресного ходу вулицями обласного центру та до Свято-Успенської Почаївської лаври УПЦ.

На думку експертів, в цей період можуть відбутися різні заходи дестабілізації обстановки в регіоні.

За словами патріотично налаштованих громадських активістів краю, не виключена інсценізація провокативних дій до віруючих і представників духовенства УПЦ, штучне висвітлення в засобах масової інформації фактів утисків релігійних громад, особливо московського патріархату.

Незважаючи на сценарії підготованих російською стороною провокацій, прикарпатські правоохоронці уже розпочали комплекс заходів щодо недопущення дестабілізації в регіоні, проводиться превентивна робота серед активних прихожан всіх парафій.

У той же час ми закликаємо мешканців Калуша та району не допустити дій, які можуть спровокувати насильство і розбрат, тому що вказана ситуація может бути використана Кремлем у своїх брудних інформаційних кампаніях на шкоду Українській державі. Прикарпаття повинно стати не тільки П’ємонтом української культури, а й зразком взаєморозуміння та етнічної толерантності, непохитності віри в Україну.

Представники церков України виступають проти інструменталізації релігій будь-якими політиками, будь-якою владою, тим більше проти використання релігії з метою агресії. Закликаємо мешканців Прикарпаття не брати участі у підготовці та проведенні насильницьких дій проти духовенства і храмів Московського Патріархату, національних чи етнічних меншин в нашій області! 

Якщо вам відомі особи, які мають бажання здійснити екстремістські прояви, а також провокації, спрямовані на розпалювання національної та міжконфесійної ворожнечі, негайно повідомляйте у відповідні правоохоронні органи.

Наш мир залежить від кожного з нас і від нашої уважності та мудрості.

Super User

Fusce adipiscing viverra auctor. Integer lacinia blandit est, vitae dapibus justo facilisis consectetur. Praesent lacinia, ante sed tempus convallis.accumsan magna, nec sagittis odio augue id velit.

Website: themewing.com/ Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments