Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Super User

Super User

Fusce adipiscing viverra auctor. Integer lacinia blandit est, vitae dapibus justo facilisis consectetur. Praesent lacinia, ante sed tempus convallis.accumsan magna, nec sagittis odio augue id velit.

Website URL: http://themewing.com/

Московська риторика, коли це стосується очорнювання ворогів, справжніх чи уявних, або відбілювання себе самих, уявних, винахідлива до безконечності. Берегів там немає. Якщо якихось 150 років тому казали, що української мови «не було, немає і бути не може», що так звану українську мову придумали деякі малороси й особливо поляки, бо це «є та сама російська мова, лише зіпсована впливом на неї Польщі», а якихось 100 років тому стверджували, що Україна – то австрійська вигадка, то тепер цю риторику успішно розвинула дублер Сергія Лаврова, офіційний представник МЗС Російської Федерації Марія Захарова.

Аналіз військово-політичної ситуації в Україні визначає наявність стабільно складної ситуації на всіх ділянках фронту в Донбасі. Об'єднані російсько-сепаратистські сили продовжують наносити точкові удари по позиціях української армії, руйнують об'єкти інфраструктури на окупованих територіях, прикриваючись діяльністю ЗСУ або українських диверсійно-розвідувальних груп. При цьому в середовищі населення проводиться активна інформаційна кампанія з дискредитації української влади.

У Харкові поліція затримала двох осіб, які нібито причетні до Ісламської Держави. Тому перше питання, яке може виникнути – чи загрожує ІДІЛ Україні і чи варто очікувати терористичну активність на території нашої держави. Відповідь, мабуть, очевидна. Україна не веде не те що агресивної – вона не веде навіть активної зовнішньої політики щодо мусульманських країн. Єдине мусульманське питання важливе для України – це проукраїнські кримські татари, які є найвагомішою проукраїнською силою в окупованому Росією Криму. Тому в Криму теракти від ІДІЛ можливі. Точніше – їх інсинуація як засіб формування антикримсько-татарських (читай антиукраїнських) настроїв російськими спецслужбами.

Цьогоріч наприкінці липня Україна святкуватиме чергову річницю Дня хрещення Русі.

Під час такого величного свята будуть проводитися богослужіння як в  Калуші, так і в інших населених пунктах Калуського району за участю значної кількості віруючих та представників місцевої влади.

Більше трьох років триває неоголошена війна в Україні. З 2014-го року російський агресор топче нашу землю на Донбасі та в Криму. Кращі сини та доньки стоять на захисті нашої Батьківщини і не дають розколоти країну на шматки. Військові Збройних Сил України своєю щоденною ратною працею оберігають мирне життя цивільного населення, забезпечуючи нашим співгромадянам можливість жити і працювати у звичному порядку…

Все частіше ми порівнюємо Україну з Ізраїлем. Єврейська держава, як і наша, приречена співіснувати з ворогами, які намагаються його знищити. Ізраїлю, як і Україні, в найтяжчі часи ніхто не допоміг вистояти в боротьбі. У всьому іншому ми – різні.

11 червня 2017 року став воістину «чорним» днем для всіх росіян.

Тому що відтепер кожен українець має змогу відправитись у Париж за модними речами, поїхати до Австрії у Віденську оперу (там, до речі, дають «Дона Карлоса» Верді), або в Цюрих. Причому до Цюриха не як у фільмі «Ва-банк», а до справжнього. Чом би й ні? Тепер все можливо.

Сьогодні, як ніколи, є очевидним участь релігійних чинників в гібридній війні Росії проти Українського народу. Московський патріархат фактично підтримав агресію Росії проти України, визнавши правомірність анексії Криму і спрявши поширенню російських пропагандистських наклепів проти Революції Гідності та її учасників і проти сформованої внаслідок революції нової влади. В Україні ж переважна більшість єпископату УПЦ (МП) намагається маневрувати на користь Москви, що в ситуації неоголошеної, але реальної війни є морально неприпустимим і може призвести до розколу цієї церкви, частина парафій якої вже давно не поминають патріарха Кирила, а більше 100 парафій перейшли в українську Православну Церкву Київського Патріархату.  І ці тенденції посилюються.

Якщо ви  подорожуватимете до Німеччини, то, майже не ухиляючись від маршруту, можете потрапити до польського містечка Домброва Ґурніча, що розкинулося серед віковічних дерев і парків історичного краю Сілезія. Це місто гірників і шахтарів, першою архітектурною перлиною якого є кафедральний собор XIX ст. Святої Діви Марії в неготичному стилі. А другою – палац культури і мистецтва «Заглембє». І у вас неминуче виникнуть асоціації із нашим рідним Калушем, із «Мінералом».

Труднощі формування спроможних громад у призмі одного мікрорегіону

З-поміж багатьох часто складних і непопулярних реформ, через які нині проходить країна, є одна особлива, ключові рішення по якій приймаються зараз і будуть прийматися надалі не так на нарадах високих чиновників у столичних кабінетах та засіданнях народних депутатів в парламентських стінах,