Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
dzp

dzp

 Багато українців, які їздять до Російської Федерації на заробітки, у себе в країні, як правило, страшенні патріоти. Більшість – мешканці Західної України. Але коли з'являється загроза, що вони не зможуть їздити працювати до Росії, вони готові ледь не революцію влаштувати. Тобто, якщо в них буде якась перепона для поїздок до РФ, вони можуть почати бунтувати. Можливо, із деякою затримкою, але це буде обов'язково. При цьому у вказаному питанні крім прагматичної сторони у вигляді потенційної можливості заробити гроші, є інший – більш суттєвий аспект – це загроза ідеологічної обробки та ідейного впливу «русского мира».

Справа в тім, що за останній час у нашій рідній державі значно почастішали випадки варварського ставлення до пам’ятників історії, в першу чергу тих, які мають визначне міжнародне значення. Це і пошкодження надгробних плит на військових цвинтарях, меморіальних комплексів встановлених на честь закатованих фашистами, пам’ятники і пам’ятні дошки, що присвячені історичним діячам та подіям на сході України, а також пошкодження у Львівській області пам’ятника полякам, закатованим Гітлером тощо. Окремо хочу відмітити акт вандалізму, вчинений в лютому 2017 року по відношенню до Генконсульства Польщі у Львові.

Новина щодо того, що священик УПЦ МП, здається десь в Запорізькій області відмовився відспівувати дитину, та й взагалі дії окремих священників московського патріархату за останній час показують, що, м’яко кажучи, не всі вони є істинно побожні… Але попри це, ми живемо у цивілізовану світі і країна наша все ж помаленьку але прямує до Європи, тому і ми повинні відповідати європейському рівню, робити все згідно букви закону...

Росія активно використовує для дестабілізації ситуації всередині України і розхитування відносин із країнами-сусідами націонал-патріотичні сили України, а члени цих організацій найчастіше навіть не здогадуються про те, що відбувається.

Низка заяв польських політиків щодо України викликала резонанс в українському суспільстві

Упродовж останніх років Україна вважала Польщу чи не головним партнером на євроінтеграційному шляху. Проте останнім часом можна спостерігати певну напругу в українсько-польських відносинах, що має історичний грунт. Низка заяв польських політиків щодо України викликала резонанс в українському суспільстві. 

Поляки, угорці та румуни не просто так активізувалися на західних кордонах України саме в останні роки, під час російської агресії на сході. А такі закиди і звинувачення, які зараз лунають з боку наших сусідів, не дозволить собі жодна цивілізована держава, налаштована на мир та діалог.

Десятки років спецслужби різних країн випробовують на населенні концепції маніпуляції громадською думкою. Російські аналітики спільно з ФСБ і Міністерством оборони почали розробляти концепцію ведення «інформаційних війн» на початку 1990-х років і успішно впроваджують її зараз. А що може протиставити російській пропаганді українська влада, і чи потрібна взагалі в демократичному суспільстві яка-небудь пропаганда, крім реклами прального порошку?

У селі Новиці Калуського повіту колись набула великого розголосу справа закладення громадського склепу. Усі мешканці радо підтримали таке починання, бо село дуже велике і вже досить освічене.

Духовеньство Калуського деканату внесло до намісника Галичини скаргу, в котрій вказує на факти порушення прав русинської мови управами та владою, а тому домагається усунення сего неподобства.

18 січня теперішнього року в Сваричеві трафилася вкрай неприємна подія. Ветеринар Йосиф Чеховський та колишній народний вчитель Станіслав Кулеша, обидва римо-католики та відлюдники, вночи перед Йорданом знищили зроблений з льоду хрест і підготовлені до водосвяття атрибути. Однак Чеховському вочевидь сего було замало й він брутально осквернив місце обряду.