Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Маріанна ПОВАЖНЯК

Маріанна ПОВАЖНЯК

Учора в Калуській центральній районній лікарні в Підгірках відбулося публічне обговорення ключових проблем реформи системи охорони здоров’я та її впровадження у житті громадян на рівні міст й об’єднаних територіальних громад.

У середу, 14 червня, Калуш вшановував 126-у річницю народження видатного українського військового і націоналіста, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Заходи розпочалися традиційним віче біля його меморіальної дошки, а завершилися креативним святом для дітей.

З 1 квітня цього року держава запровадила програму «Доступні ліки» – відшкодування або співфінансування лікарських засобів для громадян, хворих на серцево-судинні захворювання, діабет другого типу та бронхіальну астму. Про те, як вона запрацювала у нашому місті, «ДП» вже писали.

У п’ятницю, 28 квітня, у Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка пройшов круглий стіл до Дня охорони праці в Україні. Захід відбувся за участі представників управлінь соціального захисту, освіти, надзвичайних ситуацій, інших структур виконавчої влади, державних установ. Головувала – перший заступник міського голови Галина Романко.

Калуський художник знайшов стару назву для нового міста

У понеділок, 24 квітня, в Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка збирався оргкомітет з проведення конкурсу мурал-арту під головуванням заступника міського голови Любові Максимович. За результатами його роботи серед десятка ескізних проектів,

20 квітня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради затвердили планову мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2017-2018 навчальний рік.

У п’ятницю, 21 квітня, відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко.

17 квітня о пів на третю ночі спалахнула пожежа в багатоквартирному будинку за адресою вул. Дзвонарська, 5. Горіло підвальне приміщення одного із під’їздів. Попри те, що надзвичайникам вдалося швидко приборкати вогонь, він завдав значної шкоди інженерним комунікаціям.