Дарія ОНИСЬКІВ

Дарія ОНИСЬКІВ

19 квітня проходила конференція «Карпатнафтохім-2017: нові можливості для технологій та бізнесу». На ній обговорили питання щодо стану та перспектив нафтохімічного ринку в Україні,

У Провідну неділю поціновувачі музичного мистецтва мали змогу насолодитися як класичною, так і народною музикою, послухати українську пісню. Того святкового дня в ПК «Юність» звітували творчі колективи й окремі виконавці Калуської дитячої музичної школи.

Протягом І кварталу цього року фахівцями Калуського міськрайонного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» продовжувались моніторингові дослідження ґрунту та води.

Цими днями повсюди звучить радісне та світле «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» Святкові Богослужіння підносять дух.

 

У квітні розпочався черговий призов на строкову службу. Триватиме він два місяці – до кінця травня. Як повідомив військовий комісар Калуського обєднаного міського військового комісаріату майор Андрій Павлишин, згідно з планом, цієї весни із Калущини до війська мають відправити 45 чоловік. У зону АТО ніхто з них не поїде.

5 квітня у виставковій залі відбувся майстер-клас «Великодня казка» з писанкарства, розпису на склі та виготовлення витинанок.

Протягом трьох днів, з 30 березня по 1 квітня, за підтримки міського голови Ігоря Матвійчука в Калуші проходив ювілейний Х регіональний (ІІ Всеукраїнський) конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Концертино-2017». Журі вважає, що він має всі підстави виходити на міжнародний рівень.

Минулого тижня в Калуську ЗОШ №4 з’їхалися вчителі трудового навчання зі всієї області. Тут відбулася обласна педагогічна практика слухачів курсів підвищення післядипломної педагогічної освіти.

Адміністрація просить зголоситися власників аптек, які бажають працювати за цією програмою

Минулого тижня в ДЮСШ «Сокіл» проходив фінал міського турніру з футзалу на кубок народного футбольного клубу «Ураган». Перехідний кубок переможців уже втретє в учнів шостої школи.