Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
За кошти міського бюджету для бібліотек Централізованої бібліотечної системи придбали брошури Віктора Коніва «Хто ми?» на суму 2000 грн. За кошти міського бюджету для бібліотек Централізованої бібліотечної системи придбали брошури Віктора Коніва «Хто ми?» на суму 2000 грн.

Що друкувати до Дня міста? Місто співфінансує збірних історичних статей

В останню середу березня в Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулося чергове засідання комісії з питань підтримки книговидання місцевих авторів міста Калуша. Комісія діє під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

Як повідомила заступник голови комісії Іванна Гринів, протягом І кварталу надійшли заяви від трьох місцевих авторів. Член Національної спілки письменників Ігор Гаврилюк подав заявку на виділення коштів на видання книжки «Ярмарок», художник Віктор Конів – на видання каталогу-книжечки «Українські вечори», Йосип Салаш – на видання книжки «Циганський барон».

На засіданні також обговорили два рукописи, раніше повернуті авторам на доопрацювання. Це – збірник наукових статей «Калуські історичні студії», поданий калуськими музейниками, та вірші Людмили Загородньої.

Члени комісії вирішили надати фінансову підтримку на видання збірника наукових статей та книжки Ігоря Гаврилюка. Науковий збірник планують презентували в дні відзначення 580-ї річниці першої згадки про Калуш.

Також на засіданні Любов Максимович повідомила присутніх про те, що нещодавно за кошти міського бюджету (2 тис. грн.) для бібліотек Централізованої бібліотечної системи та загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша придбали брошуру Віктора Коніва «Хто ми?».

 

Дарія ОНИСЬКІВ

Дарія ОНИСЬКІВ

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments