книги за 1000
  • 13 листопада 2017
  • Ірина КМІТЬ
  • 337

Недодане тепло перерахують

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.10.2017 №332-р «Про початок опалювального сезону в місті Калуші» подача теплоносія повинна розпочатися з 23 жовтня 2017 року, а для квартир та будинків з індивідуальним опаленням – з 16 жовтня і завершитися 15 квітня 2018 року.

«ДП» вирішили поцікавитися у начальника з технічних питань та перспективного розвитку житлово-комунального господарства Володимира Даниліва, чи вклалося місто у вказані терміни.

Він розповів, що в першу чергу теплоносії запустили у всі дошкільні та шкільні навчальні заклади та лікарні, тобто там, де знаходяться діти та хворі. Проте зауважив, що наприкінці жовтня зовнішня середньодобова температура становила більше +16°С.Тому інтенсивність подачі теплоносія було знижено відповідно до усталених нормативів з метою економії паливно-енергетичного ресурсу.

У відповідь на запитання чи є скарги у калушан щодо центрального опалення, пан Данилів зазначив:

– Можливо, тепло в будинки подається не з такою інтенсивністю, на яку очікують жителі міста, але батареї не можуть бути одразу гарячими. Ми повинні дотримуватися відповідних температурних графіків на рівні нашої області, оскільки наші енергоносії не є безмежними. Це стосується 251 будинку.

З іншої сторони, до «Дзвонів Підгір’я» зверталися наші містяни, які розповіли, що опалювальний сезон у них не розпочався. Наприклад, пан Ігор з вулиці Хіміків поскаржився, що в його під’їзді немає тепла:

– Надворі 7 листопада, а мої батареї ще досі холодні. В ЖЕКу нічого конкретного сказати не можуть, посилаються на те, що в підвалі прорив. Досі ніяких результатів роботи комунальників, які приходили вчора і близько 2-х годин щось робили, я не бачу.

А ось заступник начальника УЖКГ Володимир Данилів коментує цю ситуацію наступним чином:

– Так, справді на вул.Хіміків,28, 30, 32, 34, 38, 40 зараз немає опалення, оскільки вийшла із ладу теплова мережа. Зараз це питання знаходиться під контролем міського голови та всіх керівників житлово-комунального господарства. Впродовж 2-3-х днів воно буде вирішено. Схожа проблема з опаленням в будинках, що знаходяться в районі «Посейдону», однак ми працюємо над вирішенням цього питання і в найближчі дні його буде усунено.

За словами Володимира Даниліва, усім мешканцям будинків, до яких не подано тепло у період з 23 жовтня по 3 листопада, буде здійснено перерахунок, а всі списки з КП «ЖЕО №1» та «ЖЕО №4» передадуть в теплову інспекцію КП «Водотеплосервіс».

Він також повідомив, що у нашому місті проводяться активні роботи по встановленню теплових лічильників на будинки, які будуть нараховувати показник подачі теплоносія за фактичним споживанням.

 

Ірина КМІТЬ

Login to post comments