Ресторанні випускні відходять у минуле... Ресторанні випускні відходять у минуле...

Випускний на лоні природи

Ресторанні випускні потрохи відходять у минуле. Натомість учні, вчителі та батьки надають перевагу відпочинку на природі, на лоні мальовничих краєвидів. Так і дев’ятикласники Калуської ЗОШ №3 підтримали цю тенденцію.

За словами вчителя цього навчального закладу Олексія Яценюка, було декілька задумів стосовно святкування випускного. Перший – ліс або гори, другий – екскурсія в Київ, і третій – сплав по Дністру. Всі одностайно підтримали останню ідею. Далі розпочалися організаційні приготування. Зокрема, учнівський колектив та супроводжуючі почали обговорювати програму активного відпочинку. В результаті вирішили звернутися за допомогою до депутата міської ради Віктора Павліва, відомого активіста і пропагандиста здорового способу життя. А він, в свою чергу, розповів школярам про усі деталі поїздки.

Подорож тривала вихідними, а саме 16 і 17 червня. До неї долучилися 14 учнів, п’ятеро батьків і, власне, учитель. Усі разом стартували у с. Долина Тлумацького району і завершили відпочинок у с. Незвисько Городенківського району.

– Ми отаборилися, розклали намети, повечеряли. Згодом у нас був перший заплив. Після нього нам привезли генератор і колонки, де на місці встановили світло і музику. Далі школярі танцювали на вечірній дискотеці. Опісля вони розпалили багаття і зустрічали схід сонця, – ділиться спогадами пан Олексій.

На другий день погода не дуже потішила подорожуючих, оскільки розпочався дощ. Проте це їм не завадило насолодитися захоплюючими краєвидами і поринути у світ карпатської природи. Згодом учнівський колектив із супроводжуючими приплив на фінішну точку. Там організатори розклали велику палатку, де школярі обсохли, пообідали і почали збиратися додому.

За словами Олексія Яценюка, учням дуже сподобалася ця поїздка. Вони б із задоволенням ще раз вирушили по пройденому маршруту, щоб так активно відпочити і насолодитися неймовірною красою природи.

 

Ірина КМІТЬ

Login to post comments