Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
щоб діти не шукали «співрозмовників» в Інтернеті? щоб діти не шукали «співрозмовників» в Інтернеті?

Батьки, розмовляйте з дітьми Featured

...щоб вони не шукали «співрозмовників» в Інтернеті.

Минулого тижня відбулося засідання координаційної ради з питань дітей. Вона діє при виконавчому комітеті Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

Під час засідання керівників відповідних структурних підрозділів міської ради ознайомили з завданнями та заходами, які передбачені міською цільовою Програмою соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017 рік. Як повідомила начальник служби у справах дітей Леся Дзундза, поміж інших заходів, у рамках цієї програми цьогоріч планується забезпечити одну дитину, яка належить до вищеперелічених категорій, житлом.

На координаційній раді наголошували на тому, що дії відповідних підрозділів міської ради у вирішенні завдань захисту дітей мають бути максимально злагоджені.

Обговорюючи питання стану злочинності та профілактики правопорушень у підлітковому середовищі міста, Любов Максимович наголосила на тому, що профілактичні рейди мають бути дієвими. Тому, можливо, варто подумати над їхнім новим форматом.

Обговорили й досить актуальне на сьогодні питання, що стосується небезпек і ризиків, з якими діти можуть зіштовхнутися в мережі Інтернет. Усі зійшлися на думці, що в першу чергу треба працювати з батьками. Адже саме від відносин в сім’ї залежить, чи з дитиною тут розмовляють, чи вона довіряє своїм батькам, ділиться з ними своїми здобутками та невдачами. Якщо цього в сім’ї немає, то, закономірно, що школяр-підліток шукає довіри у віртуальному світі. А це досить небезпечно. Тому, як повідомила секретар ради Руслана Сива, в школах уже в лютому-березні проходять лекції, інформаційні бесіди з учнями про небезпеку участі в сумнівних іграх.

Дарія ОНИСЬКІВ

Дарія ОНИСЬКІВ

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.