Хто ваш роботодавець?

Сьогодні знайшов в Інтернеті документи про перереєстрацію української юридичної особи «Комсомольське рудоуправління» (м. Комсомольськ Донецької обл.). Тепер воно стало «Филиалом №8 «Комсомольское рудоуправление» ЗАО «Внешторгсервис», що знаходиться в Південній Осетії (читай, перейшло у власність РФ).

Зі свідоцтва про реєстрацію, виданого так званою «ДНР», можна було би посміятись, якби не було так сумно.

Сумно, що завдяки кремлівським ляльководам і продажній наволочі на місцях (і в Калуші також!), які відверто брехали і організовували так звану «блокаду», маніпулюючи шаленим «патріотизмом» ідіотів, Україна втратила не тільки податки, Україна втрачає ресурси, українські надра тепер будуть розкрадатися «законним» чином.

Для довідки: вказане підприємство було найбільшим постачальником флюсового вапняку в Україні.

Радій, безмозгий патріоте! Твій «патріотизм» приносить результати! Але ні, місцевим дурням ніколи спочивати на лаврах – вони ходять по калуських школах, ліцеях та гімназіях, де розповідають учням, що їх «блокада» досягла перемоги, а дії увінчались звитягою…

У мене запитання до вчителів, котрі запрошують «блокадників» на зустрічі з класами, до директорів цих навчальних закладів: хіба ваш роботодавець – вже не держава Україна?

 

Михайло КУЧЕРАК

Login to post comments