Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Виробництва Калуша «псують» статистику смертності від нещасних випадків

У п’ятницю, 28 квітня, у Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка пройшов круглий стіл до Дня охорони праці в Україні. Захід відбувся за участі представників управлінь соціального захисту, освіти, надзвичайних ситуацій, інших структур виконавчої влади, державних установ. Головувала – перший заступник міського голови Галина Романко.

На захід було запрошено інспектора управління Державної служби України з питань праці в Івано-Франківській області Лесю Ємець, яка розповіла про роботу і завдання цієї нещодавно реформованої структури. Наприклад, про те, що вона перебрала функції організації і контролю медичних оглядів працівників, атестації робочих місць тощо.

Не дуже втішною статистикою нещасних випадків і виробничого травматизму поділився з присутніми представник Фонду соціального страхування від нещасних випадків Андрій Яніцький. За його словами, Калуш наразі посідає друге після обласного центру місце за смертністю від нещасних випадків на виробництві. Усього за минулий 2016 і перший квартал 2017 років в Калуші зареєстровано 12 нещасних випадків, 10 з яких на виробництві.

 

Маріанна ПОВАЖНЯК

Login to post comments