Скільки вони витягли людей? Нуль. Featured

Парасюк та Гришин-Семенченко організували блокаду з вимогою звільнення українських полонених. Скільки вони витягли людей? Нуль.

Савченко минулого літа оголосила про голодування з вимогою звільнити українських полонених. Потім їздила у Донецьк, домовлялася з «сепарами», давала інтерв’ю. Але в результаті нічого у неї не вийшло. Тоді на початку року Савченко звинуватила президента і закликала його виконати умови активістів блокади ОРДЛО, задля звільнення українських полонених. Скільки звільнили українських полонених? Нуль.

Де результати їх бурхливої громадсько-політичної діяльності?!

Аж ось за справу взявся Саакашвілі, який 13.02.2017 приїхав на Донбас підтримати блокаду торгівлі з ОРДЛО. «Блокада – це наша спроба зупинити злочинний договорняк влади і Рината Ахметова!» – заявив він. А минулого тижня я з подивом дізнався, що тендер на поставку вугілля на ТЕС, що входять в українську групу «Центренерго», виграла грузинська компанія «Сакнахшірі ГІГ». І ця компанія виграла тендер завдяки різниці ціни на тонну вугілля, яка складає менш ніж 1 копійку. А ще ця компанія належить Давіду Бежуашвілі, грузинському олігарху, якого називають «гаманцем Саакашвілі». Так-так, того самого головного «блокіратора» торгівлі з ОРДЛО і «визволителя» українських полонених.

Отже, таки є результати «блокади»?

 

Михайло КУЧЕРАК

Login to post comments