Придбати книги Сергія Гридіна, отримати автограф і сфотографуватися з автором... Придбати книги Сергія Гридіна, отримати автограф і сфотографуватися з автором...

До Калуша завітав письменник Сергій Гридін

16 червня в центральній дитячій бібліотеці нашого міста відбулася зустріч із дитячим письменником Сергієм Гридіним.

Сам автор родом із невеличкого містечка Здолбунів Рівненської області. Писати почав у зрілому віці – після 40 років. За словами пана Сергія, спочатку він сумнівався у своїй творчості. Проте підбадьорила його і дала певний поштовх у творчості Мар’яна Савка – головний редактор видавництва «Старого Лева», поетеса і публіцистка. Адже саме вона оцінила перші доробки Сергія Гридіна і погодилася їх надрукувати. Автор зізнався, що йому важче писати для підлітків, аніж для дітей, оскільки вони змінюються весь час і змінюються з часом.

Перу письменника належить трилогія про комп’ютерний вірус Федько (2011-2012). Також він написав такі книги, як «Не такий» (2013), «Незрозумілі» (2016), «Не ангел» (2017), «Сапери» (2017) та інші. Серед відзнак, що належать Сергію Гридіну, – премія «Книга року BBC-2012». А ще він переможець конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Краще видання для дітей».

Під час заходу автор поділився з присутніми цікавими розповідями із життя, особистим досвідом і планами на майбутнє. Приємно те, що діти були обізнані з творчістю письменника та із захопленням його слухали. А ще працівники цієї бібліотеки підготували шановному гостеві сюрприз у вигляді цікавої презентації про його життя і літературні здобутки.

Наприкінці зустрічі кожен міг придбати книги Сергія Гридіна, отримати автограф і сфотографуватися з автором.

 

Ірина КМІТЬ

Login to post comments