Маю думку Маю думку

«Патріоти»

Маріонеткові проросійські «уряди» «ДНР» та «ЛНР» заявили, що беруть під «управління» підприємства української юрисдикції, розташовані на окупованій території Донбасу. Причиною такого рішення терористи назвали блокаду, яку 16 грудня 2016 року розпочали бійці добровольчих батальйонів.

Блокада «патріотами» поставок вугілля з українських підприємств, розташованих в «ДНР» і «ЛНР», уже призвела до оголошення з 15 лютого цього року надзвичайного стану в українській енергетиці. А припинення сплати податків цими підприємствами спричинить втрату близько 5 млрд. грн. надходжень до бюджету щорічно.

Натомість, вже не порушуючи ніяких міжнародних норм, терористи почнуть продавати українське вугілля за кордон. А ми будемо змушені його купувати за завищеними цінами. Таким чином «патріоти», які відгукнулися на заклики брехливих політиканів і поїхали «блокувати» транспортний зв’язок з окупованими територіями, лише допомагають ворогові більше заробити.

Я вже писав, що патріотизм – це насамперед вміння розуміти інтереси своєї країни. А не слухати голоси в телевізорі чи виходити на мітинг за вказівкою партійного лідера.

Михайло КУЧЕРАК

Login to post comments