А ви поїдете на Майдан 20 лютого?

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні. Чимало українців прагнуть в цей день приєднатися до меморіальних заходів у столиці. Побувати на місцях, які безпосередньо стосуються Революції гідності, трагічних подій 18-20 лютого, коли десятки беззбройних людей були брутально розстріляні досі не покараними «снайперами».

На жаль, в соціальних мережах і поміж людей поширюються тривожні чутки. Певні політичні кола хотіли би використати трагічні події 2014 року для того, щоб влаштувати новий «майдан». Вже проти чинної влади.

Чи знають про це калушани і чи готові вони підтримувати антиурядові акції?

Володимир Книшенко, учасник Революції гідності (23 р.):

– На жаль, не маю змоги поїхати у Київ на Майдан. Дуже хочу зустрітися зі своїми однодумцями і тими, котрі разом зі мною відстоювали права та гідність усіх українців. Хотів би вшанувати Героїв Небесної сотні, проте на даний час у мене немає грошей на дорогу.

Василь Микуляк, службовець (44 р.):

– Я не поїду… бо розчарувався. Ідеї Майдану не втілені в життя. Наприклад, боротьба з корупцією на належному рівні не ведеться.

Тетяна Чорнописька, домогосподарка (38 р.):

– У Київ не поїду, а от у Калуші долучуся до пішої ходи, яка йтиме 20 лютого від меморіальної дошки Герою України Ігорю Дмитріву до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні. Так я вшаную пам’ять тих, хто віддали свої життя за наше краще майбутнє.

Любомир Романів, токар (50 р.):

– Хоч я й не був на Майдані у 2013-2014 роках, цього року вже точно поїду. Візьму на роботі відгул – і зразу на Київ, бо чув від людей, що планується «третій майдан». Може, там 20 лютого щось відбуватиметься цікаве? А якщо ні, то повернуся назад додому.

Ігор Кучерак, демобілізований (46 р.):

– Якби у мене була можливість, то хотів би відвідати Київ, згадати недавні події, учасником яких був, віддати шану загиблим. Постояти на тому місці, де були палатки калуської сотні. До цього кілька разів проїжджав столицею – у відпустку з фронту – до Майдану Незалежності вибратися не виходило. Про «антиурядові майдани» фейкових «діячів» і чути не хочу! Моя позиція категорична: які можуть бути заворушення, якщо в країні війна!

dzp

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments