ЛюбАрт ЛюбАрт

«ЛюбАрт» здобув премію ім. Віталія Смоляка Featured

У суботу, 11 березня, в краєзнавчому музеї Калущини було поставлено виставу Петра Колесника «Терен на шляху». Актори народного аматорського театру «Легенда» представили її глядачам в рамках обласного конкурсу з призначення премії ім. Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва.

Як наголосила режисер та керівник «Легенди» Леся Піцик, у цій виставі йдеться про любов українського письменника Івана Франка до Ольги Рошкевич, про перші поетичні рядки із його збірки «Зів’яле листя». А також про першу судимість Івана Франка. На сцені – обмаль декорацій і реквізиту. Зате багато акторської гри.

Нагадаю, що прем’єра цієї вистави відбулася в Калуші восени минулого року, а потім – у селі Лолин Долинського району та Коломиї.

В рамках цього ж конкурсу в районному Будинку культури пройшла вистава «Маняки». Її поставив народний молодіжний театр «ЛюбАрт» (керівник Любов Липовська). Вона – про калуського дивака на прізвисько Льондон.

Представники комісії звернули увагу на те, що тут всі ролі виконують юні актори. Дуже добре, що молоді люди, граючи в театрі «ЛюбАрт», можуть зреалізувати себе як особистості на рівні мистецтва, музики та філософії.

А 14 березня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з призначення премії Віталія Смоляка у галузі театрального мистецтва. Відрадно, що в категорії «Народні аматорські драматичні колективи» у номінації «театральна вистава» перемогу здобула вистава «Маняки» калуського театру «ЛюбАрт».

Вручення почесних нагород відбудеться 27 березня, у Міжнародний день театру, в приміщенні облдержадміністрації.

Ксенія ІСАЄВА

Ксенія ІСАЄВА

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments