Театралізована Хресна дорога в Калуші

Минулої неділі в Калуші відбулася Хресна дорога, яка традиційно проходить у часі Великого посту. Калушани й гості міста пройшлися дорогою терпіння, страждань та смерті Ісуса Христа. Цьогоріч Хресну дорогу театралізовано відтворили члени молодіжної християнської спільноти «Дар» із Хотіня.

Хресна хода розпочалася від храму св. Архистратига Михаїла, пройшла майданом Шептицького, площею Героїв, продовжилася вулицями Грушевського, Винниченка, проспектом Лесі Українки, бульваром Незалежності та вулицею Євшана. Молитовну ходу очолили декан Калуський УГКЦ о. Михаїл Бігун і декан Калуський і Галицький римо-католицької церкви о. Роман Стадник.

У ній взяли участь представники міської та районної влади на чолі з міським головою Ігорем Матвійчуком і головою райдержадміністрації Наталією Бабій.

Від стації до стації хрест несли представники різних сфер діяльності міста й району. Правда, цьогоріч містом було відтворено на п’ять стацій менше. Оскільки дійство було театралізоване, то останні стації віряни співпереживали на церковному подвір’ї храму св. Архистратига Михаїла.

Як повідомив хотіньський священик о. Дмитро Кишинюк, це вже 54-а Хресна дорога, представлена учнівською й студентською молоддю за п’ять років діяльності християнської спільноти «Дар».

По завершенню Хресної дороги її учасники молилися за український народ, за його мирне майбутнє, за наших воїнів на Донбасі та їхнє щасливе повернення додому.

 

Дарія ОНИСЬКІВ

Дарія ОНИСЬКІВ

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments