книги за 1000
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Українські школярки обійшли росіян

Україна вже втретє перемогла на Європейській математичній олімпіаді серед дівчат. Команда школярок з Києва та Харкова обігнала Росію на 1 бал та посіла перше місце.

Про це повідомив український математик, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри обчислювальної математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Богдан Рубльов.

У команду українських школярок, які цьогоріч здобули перше місце входили: Оля Шевченко (11 клас, Харків, гімназія №45); Аліна Гарбузова (10 клас, Харків, фізико-математичний ліцей №27); Аліна Ян (11 клас, фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка); Юлія Здановська (11 клас, фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка). Їхніми керівниками були Юлія Кравченко, випускниця КНУ імені Тараса Шевченка та Андрій Анікушин, доцент кафедри обчислювальної математики КНУ імені Тараса Шевченка.

Українська команда набрала 126 балів, російська – 125.

Поїздка нашої команди на це змагання відбулася за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

В олімпіаді брали участь 44 країни. З кожної чотири учасниці. Їхні результати додавалися і таким чином визначалася країна-переможець.

Європейська математична олімпіада серед дівчат – це математичне змагання серед школярок, яке вперше провели у 2012 році в Кембриджському університеті (Велика Британія). Цьогоріч математичні змагання проходили у місті Цюрих, що в Швейцарії.

Конкурс проводиться ушосте. Україна перемагає втретє (перше місце на третій, четвертій і шостій олімпіадах).

Login to post comments