Що ж обере оргкомітет? Що ж обере оргкомітет?

Мурал, який прикрасить Калуш до 580-ї річниці його заснування, визначать 26 березня Featured

У понеділок, 24 квітня, в Центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка збирався оргкомітет з проведення конкурсу мурал-арту під головуванням заступника міського голови Любові Максимович. За результатами його роботи серед десятка ескізних проектів,

авторства Романа Бончука, Галини Бакланової, Олега Білого, Вікторії Гетьманської, Ореста Костіва, визначилися два фаворити. На них зображені духовний покровитель Калуша – архистратиг Михаїл (Вікторія Гетьманська) та схема міста, витримана у новому візуальному стилі (Олег Білий). Що ж обере оргкомітет?

 Конкурс мурал-арту було оголошено 5 березня розпорядженням міського голови Калуша з нагоди святкування 580-ї річниці нашого міста. Місце, обране для реалізації проекту переможця, – фасад дев’ятиповерхового будинку на площі Шептицького над «Ощадбанком». Ескізи муралів приймали до 22 квітня. Одночасно з офіційним розглядом конкурсних робіт оргкомітетом молоді калушани проводили аналогічні голосування у соціальних мережах. Так, у спільноті «Калуський формат» на, можливо, не дуже доречному російському «ВК» до обговорення ідеї долучилося більше 2,5 тис. користувачів. До речі, у соціальних мережах перемогла конкурсна робота зі схематичною картою міста.

Щодо офіційних результатів конкурсу, то оргкомітет наразі обирає між самобутнім художнім баченням Вікторії Гетьманської і прекрасною дизайнерською роботою Олега Білого. Що переможе – мистецтво чи функціональність, дізнаємося у середу, 26 березня. Після того, як влада міста оцінить ескізи у розрізі практичної реалізації, вартості, термінів виконання.

 

Маріанна ПОВАЖНЯК

Проводиться опитування щодо проектів конкурсу мурал-арту

Маріанна ПОВАЖНЯК

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments