Калуський ЦНАП видає біометричні паспорти

Калушани вже записуються на жовтень

З 4 вересня у міському Центрі надання адміністративних послуг почали надавати послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше про це «Дзвонам Підгір’я» розповідає начальник центру Надія Марій:

– За кошти місцевого бюджету було закуплено обладнання для виготовлення ID-карток, а 70% вартості відповідних послуг повертатиметься назад до бюджету Калуша. Найголовніше для наших містян, що за оформлення паспортів у ЦНАПі стягується тільки адміністративний збір. Іншими словами, вартість послуг у нас так сама, як і в міграційній службі, що на Тихого, 10.

Щодо цін, то за словами начальника ЦНАПу, виготовлення паспорта у формі ІD-картки коштує 279 грн. (протягом 20-ти робочих днів) і 366 грн. – терміново (протягом 10-ти робочих днів). За втрачений чи зіпсований паспорт стягується держмито у розмірі 34 грн. Перше виготовлення паспорта громадянина України для 14-річних і 16-річних калушан – безкоштовне.

Вартість виготовлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 557,32 грн. Або 810,32 грн. – терміново (протягом 7-ми робочих днів). У виключних випадках терміновий закордонний паспорт можна отримати за 3 дні, якщо у людини є такі підстави, як нагальне лікування, супровід тяжкохворого чи смерть родича.

– Щоб забезпечити високу якість обслуговування та уникнути зайвих черг, – продовжує розповідати Надія Марій, – ЦНАП увів практику попереднього запису громадян. Наразі калушани, які хочуть виготовити закордонний паспорт, записуються вже на жовтень. Ще раз наголошую, що ніяких додаткових оплат понад адміністративний збір у нас немає. Чи йде мова про звичайну послугу, чи про термінову. Також калушани можуть залишити собі старий закордонний паспорт – книжечку – безкоштовно.

На запитання, як записатися на виготовлення біометричного паспорта у Калуші, начальник ЦНАПу, відповідає:

– Найзручніше – за телефоном (03472) 6-10-08. Або можете прийти до нас особисто за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 52.

 

Маріанна ПОВАЖНЯК

Маріанна ПОВАЖНЯК

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments