Російська Федерація активно використовує у своїх інтересах українських націонал-патріотів, а ті найчастіше і не підозрюють про це

Росія активно використовує для дестабілізації ситуації всередині України і розхитування відносин із країнами-сусідами націонал-патріотичні сили України, а члени цих організацій найчастіше навіть не здогадуються про те, що відбувається.

Як повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна», журналісти задались питанням: «Чи можливе використання Росією для дестабілізації ситуації в Україні організацій національно-патріотичного спрямування?». Це питання неодноразово задавалось під час інтерв’ю з політиками та іншими високо посадовцями. В результаті журналісти прийшли до наступного висновку: «Якщо російські спецслужби можуть використовувати високопосадових осіб як своїх агентів не лише для отримання інформації, а й для впливу на процеси, які відбуваються в Україні, то вони можуть використовувати і націонал-патріотичні сили, до яких також відносяться численні козачі формування, на шкоду Україні». Враховуючи їх кількість, розрізненість та багатошаровість, можна висловити припущення, що багато з тих, хто входять до цих організацій, «ні сном ні духом не відають, хто насправді стоїть за кулісами цієї діяльності».

Досить складно визначити, коли російські спецслужби використовують націонал-патріотів «у темну», а коли ці організації свідомо провадять діяльність, спрямовану на шкоду Українській державі.

Отже, обов’язком кожного свідомого громадянина України має бути допомога у виявленні членів громадських організацій або партійних осередків, які можуть провадити діяльність, пов’язану з допомогою спецслужбам РФ у розхитуванні відносин із країнами-сусідами (для прикладу, Польщею). Також якщо хтось із представників націонал-патріотичного середовища запідозрить свого сподвижника з партії або громадської організації в роботі на російські або інші спецслужби, він може повідомити, анонімно або безпосередньо, правоохоронні органи України, які в свою чергу обов'язково перевірять цю інформацію.

dzp

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments