книги за 1000
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Чергова акція протесту проти УПЦ МП: флешмоб «Принеси ляльку»

Новина щодо того, що священик УПЦ МП, здається десь в Запорізькій області відмовився відспівувати дитину, та й взагалі дії окремих священників московського патріархату за останній час показують, що, м’яко кажучи, не всі вони є істинно побожні… Але попри це, ми живемо у цивілізовану світі і країна наша все ж помаленьку але прямує до Європи, тому і ми повинні відповідати європейському рівню, робити все згідно букви закону...

Ми повинні відстоювати правду, боротись за неї цивілізованими методами, а не «вогнем і мечем». Я, наприклад, з повагою ставлюсь до тих громадян, які, намагаючись щось змінити в країні, не використовують протизаконних методів, а суворо дотримуються вимог закону, бо тільки так можна досягнути конкретного результату, а не всякими ПІАР-АКЦІЯМИ, лозунгами і так дальше.

Маємо розуміти, що в сьогоднішніх умовах агресії з боку Російської Федерації проти України  під час проведення флеш-мобу «Принеси ляльку» чи інших мирних пікетів проти церкви МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ, під час яких ми і весь український народ проявляємо свою патріотичність, можливі спроби провокативних дій. Не виключеним є з’явлення окремих провокаторів, що можуть прикриватися патріотичними «проукраїнськими» організаціями, "добрими намірами", переслідуючи корисливі особисті мотиви своїми діями спровокувати громадян до загострення міжконфесійного конфлікту та закликати до протиправних дій. Унеможливлення такої ситуації є сьогодні основним завданням місцевої влади. Вважаю, що засобів та компетенції у правоохоронних органів цілком достатньо, щоб ці дні на Калущині пройшли спокійно, а наші мешканці були у безпеці.

Попри сказане, є важливість підтримки та розуміння діяльності правоохоронних органів у ці дні зі сторони громадськості. Усі небайдужі мешканці району мають не тільки віднестися з розумінням до специфіки ситуації, але й подати руку допомоги правоохоронним органам. 

Тому, в цей непростий час, мешканці Калущини повинні як ніколи дотримуватися релігійного діалогу, бути терпимими та ввічливими, а в разі виявлення будь-яких провокативних дій чи підозрілих осіб, невідкладно звертатися до правоохоронців, не бути байдужими. Адже у наш час навіть найменша провокація може призвести до масштабного конфлікту, і не важко здогадатися, як цей конфлікт буде використаний засобами масової інформації Московії. До речі, коли були конфліктні ситуації в Коломиї, то буквально через декілька хвилин на місці події вже крутилися журналісти з так званої СПЖ (спілки православних журналістів), от би їх зловити, тоді можна було б і запитати, на руку кому вони пишуть всякі антиукраїнські змовницькі статті…

 

 

 

dzp

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Login to post comments