Мені дуже пощастило з матір’ю... Мені дуже пощастило з матір’ю...

День Матері – чоловічий погляд Featured

З нагоди Дня Матері, яке ми відзначаємо в другу неділю травня, «ДП» вирішили опитати респондентів-чоловіків і дізнатися, що для них означає це свято. Чому саме чоловіків? – запитаєте ви. А тому, що у синів з матір’ю особливі стосунки. Адже відомо, як чоловік ставиться до матері, такі і стосунки в нього будуть з майбутньою дружиною і дочкою.

Володимир Сакулич, засновник спортивного клубу «Окамі Карате»:

Коли я був у шостому класі, в мене ніяк не велося з навчанням, адже отримував двійки і просто бродив по вулицях. Проте одного разу мати, помітивши моє халатне відношення, взяла на роботі відпустку. Вона почала ходити зі мною в школу, сиділа на всіх уроках на задній парті. Згодом я побачив, як покращилися результати мого навчання. Я почав дуже добре вчити усі предмети. І це допомогло мені в майбутньому здобути дві вищі освіти, а також отримати хорошу роботу. Тому дуже вдячний за це матері, адже вона зробила для мене неможливе і допомогла змінити моє життя на краще.

Артур Єфремов, директор музейно-виставкового центру:

– Мені дуже пощастило з матір’ю. Адже вона виховала мене, заклала необхідні етичні і моральні засади, за що я їй дуже вдячний. Правду кажуть, що з молоком матері ми вбираємо любов до того краю, де ми народилися і де проходили наші дитячі роки. Взагалі, для мене сім’я – це сакральне. І я вважаю, що діти повинні дорожити батьками, приділяти їм більше уваги. Адже інколи вони не знаходять часу навіть зателефонувати, знаходячись тривалий час далеко від батьків або допізна засиджуючись на роботі.

Користуючись нагодою, хочу запросити усіх бажаючих на родинну акцію, яку ми організовуємо спільно з громадськими активістами та вчителями Підгорецької школи. Вона відбудеться 20 травня на території меморіального музею-оселі родини Івана Франка. Під час цього заходу люди будуть розказувати про себе, про особливості своїх родинних традицій, показуватимуть фотографії тощо. Тому запрошую усіх бажаючих приєднатися до цієї сімейної акції.

Олександр Ромазан, журналіст:

Це дуже зворушливе і прекрасне свято, яке стало вже типово українським. Шкода, що його не відзначають так масштабно як 8 березня, адже воно також цього заслуговує.

І хоча моєї матері вже давно немає, але я їй досі вдячний за те, що виростила і виховала. Адже вона – це всьому початок у сім’ї. І коли діти втрачають її, їм стає дуже прикро. Тому, що з батьком не настільки близькі стосунки, як з матір’ю.

Олег, 23 роки, заробітчанин:

День Матері асоціюється із теплою весняною погодою, хорошим настроєм і душевним затишком. Поки живі наші батьки, ми завжди залишатимемося їхніми дітьми, яким потрібна порада, підтримка та опора. Ми повинні бути вдячні матерям за те, що нас виховали, жаліли, хвилювалися і навчали мудрості. Тому з нагоди цього свята хочу привітати свою маму. Насамперед бажаю їй здоров’я, а також довгих та щасливих років життя.

Богдан Сімків, поет:

– Звісно, мати – це найдорожче, що у нас є. У кожної людини є три матері: та, яка народила і виховала, наша батьківщина і Мати Божа. Я вдячний своїй найріднішій людині за те, що вона мене народила та навчила перших букв і слів. Дякую їй за підтримку, опіку і за все те найкраще, що вона мені завжди віддавала.

Ірина КМІТЬ

Login to post comments