(Не) конференція – це формат, у якому вчителі збираються, щоб поспілкувався між собою та поділитися набутим досвідом... (Не) конференція – це формат, у якому вчителі збираються, щоб поспілкувався між собою та поділитися набутим досвідом...

Американці діляться досвідом з калуськими освітянами

6-7 червня в приміщенні НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів 10-ліцей» відбулася (не) конференція для вчителів Калуша та району під назвою «Нова українська школа: досвід колег зі США та України». Захід відбувся за участі представників Корпусу Миру, за сприяння громадської організації «Інвест», Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти, посольства США, а також завдяки фінансовій підтримці підприємців міста.

(Не) конференція – це формат, у якому вчителі збираються, щоб поспілкувався між собою та поділитися набутим досвідом.

Робота педагогів розпочалася із реєстрації та відкриття, де їм детально розповіли про план роботи і розподілили за групами. Серед освітян були як учителі іноземних мов, так і фахівці з природничих наук. Повноцінніше сприймати інформацію їм допомагали перекладачі.

Два дні поспіль представник Корпусу Миру Тедд Гейбл ділився цікавою інформацією з педагогами про методи управління класом та використанням роботи в групах в освітньому процесі. Види сприйняття інформації та складанки (foldables) представила Кара Шредер. Джої Фордайс розповідав про критичне мислення та імпровізацію в освіті. В свою чергу практичний психолог школи-ліцею Оксана Безкоровайна показала методи арт-терапії та їхні можливості. А тренер Ірина Лучин – вчитель Заліщицької гімназії, яка приїхала поділитися своїми напрацюваннями з колегами, розповіла про використання інноваційних технологій в освітньому процесі. Також учасники заходу ознайомилися з інтерактивними вправами, які можна застосовувати на уроках.

Після завершення дводенної (не) конференції освітянам вручили «Сертифікати учасника». До речі, за словами педагога-організатора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів 10-ліцей» Мар’яни Атаманчук, вчителі їхнього ліцею, які брали участь в (не) конференції, ймовірно, матимуть змогу поїхати в Америку, щоб поділитися своїм досвідом. Адже для цього були організовані спеціальні курси, які відвідували їхні вчителі.

Ірина КМІТЬ

Login to post comments