• 22 червня 2018
  • Володимир ПУХИР
  • 309

Минулої неділі у Києві відбувся гей-парад…

Його проведенню активно намагалися завадити молоді праворадикали та націоналісти. І взагалі чудове шоу влаштували ті, хто йшов на параді, і ті, хто перешкоджав цьому.

Дійсно, давайте сперечатися про права сексменшин та інших «латентних», замість обговорення реальних проблем: корупції у владі, залежних судів, продажних прокурорів, дискредитованої нової поліції, невиконані обіцянки після Майдану 2014 року. Або того, чи можна бути толерантним до депутата, який ледь не щороку радикально змінює свою політичну орієнтацію, до чиновника-високопосадовця, «збоченого» на хабарах та казнокрадстві?

Але, схоже, не те цікавить найбільше наших борців за споконвічні українські родинні цінності. Непримиренність у питанні, якої шкоди завдають нашим сім’ям одностатеві стосунки, ріднить доморощених патріотів з російськими оборонцями «руського міра» та тамтешніх «духовних скріп». Інакше вони б знали, що, до прикладу, українське заробітчанство за роки незалежності зруйнувало не одну українську родину. Адже коли чоловік та дружина більшу частину року живуть у різних країнах, часто трапляється, що вони знаходять собі нову сім’ю. А коли діти бачать своїх батьків у кращому випадку двічі на рік – на Різдво та на Великдень – чи сприяє це зміцненню родинних стосунків? А що зробили «молоді патріоти» для того, щоб усунути причини, що спонукають українців до заробітчанства?

 

Володимир ПУХИР

Login to post comments