Super User

Super User

Fusce adipiscing viverra auctor. Integer lacinia blandit est, vitae dapibus justo facilisis consectetur. Praesent lacinia, ante sed tempus convallis.accumsan magna, nec sagittis odio augue id velit.

Website URL: http://themewing.com/

У хід, окрім русинського й угорського питань, пішли фейкові петиції. 

Протягом останніх кількох місяців на Закарпатті вималювалися дві чіткі теми, які Росія використовує для інформаційних вкидань. Найперша – русинська тема. Друга — так зване приниження у краї угорської нацменшини. Нещодавно в Ужгороді з’явилася навіть петиція до президента про надання у краї російській мові особливого статусу…

Московська риторика, коли це стосується очорнювання ворогів, справжніх чи уявних, або відбілювання себе самих, уявних, винахідлива до безконечності. Берегів там немає. Якщо якихось 150 років тому казали, що української мови «не було, немає і бути не може», що так звану українську мову придумали деякі малороси й особливо поляки, бо це «є та сама російська мова, лише зіпсована впливом на неї Польщі», а якихось 100 років тому стверджували, що Україна – то австрійська вигадка, то тепер цю риторику успішно розвинула дублер Сергія Лаврова, офіційний представник МЗС Російської Федерації Марія Захарова.

Більше трьох років триває неоголошена війна в Україні. З 2014-го року російський агресор топче нашу землю на Донбасі та в Криму. Кращі сини та доньки стоять на захисті нашої Батьківщини і не дають розколоти країну на шматки. Військові Збройних Сил України своєю щоденною ратною працею оберігають мирне життя цивільного населення, забезпечуючи нашим співгромадянам можливість жити і працювати у звичному порядку…

Все частіше ми порівнюємо Україну з Ізраїлем. Єврейська держава, як і наша, приречена співіснувати з ворогами, які намагаються його знищити. Ізраїлю, як і Україні, в найтяжчі часи ніхто не допоміг вистояти в боротьбі. У всьому іншому ми – різні.

Сьогодні, як ніколи, є очевидним участь релігійних чинників в гібридній війні Росії проти Українського народу. Московський патріархат фактично підтримав агресію Росії проти України, визнавши правомірність анексії Криму і спрявши поширенню російських пропагандистських наклепів проти Революції Гідності та її учасників і проти сформованої внаслідок революції нової влади. В Україні ж переважна більшість єпископату УПЦ (МП) намагається маневрувати на користь Москви, що в ситуації неоголошеної, але реальної війни є морально неприпустимим і може призвести до розколу цієї церкви, частина парафій якої вже давно не поминають патріарха Кирила, а більше 100 парафій перейшли в українську Православну Церкву Київського Патріархату.  І ці тенденції посилюються.

Якщо ви  подорожуватимете до Німеччини, то, майже не ухиляючись від маршруту, можете потрапити до польського містечка Домброва Ґурніча, що розкинулося серед віковічних дерев і парків історичного краю Сілезія. Це місто гірників і шахтарів, першою архітектурною перлиною якого є кафедральний собор XIX ст. Святої Діви Марії в неготичному стилі. А другою – палац культури і мистецтва «Заглембє». І у вас неминуче виникнуть асоціації із нашим рідним Калушем, із «Мінералом».

Труднощі формування спроможних громад у призмі одного мікрорегіону

З-поміж багатьох часто складних і непопулярних реформ, через які нині проходить країна, є одна особлива, ключові рішення по якій приймаються зараз і будуть прийматися надалі не так на нарадах високих чиновників у столичних кабінетах та засіданнях народних депутатів в парламентських стінах,