книги за 1000
Маріанна ПОВАЖНЯК

Маріанна ПОВАЖНЯК

З понеділка, 16 квітня, у школах нашого міста розпочався цикл лекцій «Правда про наркотики». Організатор – ГО «Інвест» – перед цим анонсував цю непересічну акцію в мережі «Фейсбук». Мова йшла про те, що бесіди з учнями 8-11 класів на актуальну тему проведе лектор міжнародної програми «Narconon» Роман Сверида. А також про те, що вона проходитиме за сприяння Калуської міської ради і об’єднання «Самопоміч».

Сьогодні наш співрозмовник – перший заступник начальника Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області і колишній мер нашого міста – Степан Різник. Розмова піде про те, чого нам очікувати від анонсованої урядом України пенсійної реформи? Врешті, саме це запитання хвилює понад 36 тисяч калуських пенсіонерів.

Веб-портал Пенсійного фонду України – наразі найзручніший спосіб отримати інформацію про страховий стаж та заробітну плату, нараховану найманим працівникам роботодавцями.

У минулому номері «ДП» публікували інтерв’ю першого заступника начальника Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Степана Різника про те, чого нам очікувати від пенсійної реформи. Торкнулися ми в ньому й питання так званої компенсації страхового стажу. Проте, виявляється, є різниця між тим, як це працює зараз і тим, як пропонується пенсійною реформою з 1 жовтня.

Калушани вже записуються на жовтень

З 4 вересня у міському Центрі надання адміністративних послуг почали надавати послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше про це «Дзвонам Підгір’я» розповідає начальник центру Надія Марій:

Учора в Калуській центральній районній лікарні в Підгірках відбулося публічне обговорення ключових проблем реформи системи охорони здоров’я та її впровадження у житті громадян на рівні міст й об’єднаних територіальних громад.

У середу, 14 червня, Калуш вшановував 126-у річницю народження видатного українського військового і націоналіста, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Заходи розпочалися традиційним віче біля його меморіальної дошки, а завершилися креативним святом для дітей.

З 1 квітня цього року держава запровадила програму «Доступні ліки» – відшкодування або співфінансування лікарських засобів для громадян, хворих на серцево-судинні захворювання, діабет другого типу та бронхіальну астму. Про те, як вона запрацювала у нашому місті, «ДП» вже писали.

Калуський художник знайшов стару назву для нового міста